Осінні квіти для балкона — вимоги і умови вирощування

Осінні квіти для балкона — вимоги і умови вирощування

Як повинні виглядати квіти для осіннього балкона? В яких умовах вони будуть перебувати? Осінні балконні квіти найбільш схильні до морозів. Ці рослини починають цвісти наприкінці літа і можуть прикрашати балкон навіть до зими. Однак вибирайте види, стійкі до перших заморозків. Тоді невеликий морозець, який з’являється вночі, не зашкодить їх листків і не вплине на їхнє цвітіння.

Якщо ви побоюєтеся, що їх коренева система не замерзне, можна оточити горщик агротекстилю Р50, який захистить їх в основному вночі.

Восени розміщуйте квіти на балконі у відповідності зі своїми вимогами. Це правило не змінюється при виборі кожної рослини. Якщо ваш балкон виходить на південь — вибирайте види, яким подобаються сонячні місця.

Квіти для балкона восени також схильні до грибкових захворювань. Зверніть на це особливу увагу, коли ви вибрали багаторічні рослини або самі посадили їх в горщик. Грибок вражає рослини в основному навесні і влітку, але ви можете не помітити перших симптомів, поки вони не зацвітуть. З цієї причини варто дати їм фунгіцид Агрекол. Якщо ви виявите, що рослина не проростає, а листя жовтіє і в’яне, це може бути ознакою ураження грибком, і вам слід відреагувати якнайшвидше.

Підбирайте квіти на осінь для балкона за своїми вимогам. Якщо ви садівник-любитель, краще підійдуть рослини з більш низькими вимогами. Зверніть увагу на їхні вимоги до ґрунту. Наприклад, верес подобається кислий грунт.

Також врахуйте, як часто ви їх поливаєте. Часто квіти для балкона восени вже не потребують такої кількості води. Однак, щоб не забути їх поливати, можна використовувати гідрогель. Це продукт, який відмінно вбирає воду і поступово її вивільняє. Завдяки цьому ви зможете рідше поливати рослину і навіть якщо забудете про це — з ним нічого не трапиться.

В облаштуванні балкона можна використовувати балконні квіти для лазіння восени, декоративні трави, рослини з декоративним листям, які часто будуть красиво виглядати всю зиму, і квітучі рослини. Всупереч увазі, вибір осінніх рослин досить великий. Не варто обмежуватися тільки популярними вересу. Які осінні квіти вибрати для сонячного балкона, а які посадити в тіні?