Квіти для балкона восени — які види підійдуть найкраще?

Квіти для балкона восени — які види підійдуть найкраще?

Категорія: Сад, Рослини і насіння, Насіння, Квіти

Восени зацвіте велика частина садових квітів і балконів. Однак він все одно може бути барвистим і красивим на вашому балконі. Все, що вам потрібно зробити, це вибрати правильні рослини. Перевірте, на що слід звернути увагу при виборі квітів для балкона восени і які види будуть кращими.

Переходимо до наступних абзацах:
Осінні квіти для балкона — що вибрати?
Осінні квіти для балкона — вимоги і умови вирощування
Квіти для балкона восени — зразки видів

Восени дні стають коротшими, температура знижується, а пізно восени з’являються заморозки. Ці умови не підходять для багатьох видів рослин, вирощуваних на балконах і в садах. Однак це не означає, що восени на вашому балконі нічого не зацвіте. Деякі види рослин адаптовані до суворих умов цього сезону. Як повинні виглядати осінні квіти для балкона? Подивіться на найкрасивіші види рослин, які восени прикрасять ваш балкон.

Осінні квіти для балкона — що вибрати?

Є кілька способів насолодитися квітучим восени балконом. Ви можете посадити в свої горщики багаторічники з багаторічних квітів, період цвітіння яких припадає на кінець літа або осінь. Завдяки цьому ви будете насолоджуватися регенерацією рослин протягом декількох сезонів. У разі балконних квітів багаторічні рослини віком кілька років складно вирощувати, бо вони займають цілі горщики. Ви будете садити не в один горщик багаторічники, а між ними однорічні квіти, як це робиться в саду. Тому все літо ця рослина буде продовжувати рости, у нього будуть зелене листя, але воно не зацвіте до осені.

Іноді перезимовка багаторічників також є проблемою. В горщику у нього менше захисту від замерзання, ніж в грунті. З цієї причини в наступному році кольорів може бути менше або зовсім не бути.

Інший спосіб — вибрати однорічні квіти. Якщо ви хочете самі посіяти їх з насіння, робити це потрібно ранньою весною. Також навесні потрібно пересаджувати осінні балконні квіти на постійне місце. Їх не можна пересаджувати під час цвітіння.

Для балконного розведення рослин найчастіше вибирають готові живці рослин. Деякі з них багаторічні, і їх можна спробувати перезимувати. Проте багато виробників ставляться до них як до однорічним. Саме з готових саджанців створюють на балконах осінні горшкові композиції. У горщиках поєднують квітучі рослини з декоративним травою або рослини з декоративним листям.

Останній спосіб для осіннього балкона — найзручніший. Як тільки ви помітите, що квіти на вашому балконі вже зів’яли, їх можна швидко замінити. Таким чином ви щороку будете прикрашати свій балкон іншими рослинами. Вибирайте осінні балконні квіти, які потребують тривалого сонячного світла — восени день стає коротшим. Також важливо, щоб вони були морозостійкими.