Квіти для балкона восени — зразки видів

Квіти для балкона восени — зразки видів

Нижче ви знайдете красиво розпускаються квіти до осені для балкона. Композиції з їх участю можна доповнити вічнозеленим і стелеться плющем. Також підійдуть декоративні трави, такі як китайський міскантус чи листяні рослини, такі як журавлина. Подивіться, які квіти посадити на балконі восени.

японський анемона

Восени на балконі можна поставити квіти трохи вище в стоячий горщик побільше. Прикладом може служити анемона японська, що досягає у висоту 60-100 см. Має дрібні поодинокі квітки, білого, кремового, світло-рожевого або пурпурного кольору. Це багаторічна рослина. Цвіте в серпні до перших заморозків. Висаджувати їх слід в тінистому або напівтінистому місці, захищеному від вітру. Вони вимагають проникною і перегнійної грунту із слабокислою кислотністю. Удобрити їх натуральним компостом.

айстри

В осінніх кольорах для сонячного балкона переважають айстри. Їх красиві яскраво забарвлені суцвіття всю осінь прикрашають балкони. Найкраще вибирати невисокі сорти для горщиків на балкон. Китайські айстри відмінно підійдуть. Вони бувають рожевого, білого і темно-фіолетового кольорів. Айстри не вимогливі до рослин, але не забувайте регулярно і рясно поливати їх. Найкраще вони ростуть на сонячному місці. Це багаторічні рослини. Після цвітіння багаторічні види слід обрізати впритул до землі. Айстри слід удобрювати перед періодом цвітіння.

земляна осінь

Осінні горшкові композиції необхідно збагатити осінньої приземленностью. Це красиві рожеві квіти, що відносяться до сімейства лілійних. Вони дуже схожі на крокуси. Це багаторічна рослина, що досягає у висоту до 30 см. Він буває рожевого, пурпурного і білого кольорів. Він починає цвісти наприкінці серпня, а його квіти будуть радувати око до кінця жовтня. Їх слід висаджувати на сонячному місці в проникну грунт з нейтральним pH.

Восени ваш балкон можна прикрасити красивими композиціями з квітучих рослин. При виборі відповідного виду враховуйте час його цвітіння і вимоги. Найкраще підійдуть рослини, стійкі до перших заморозків. Завдяки цьому ваш балкон буде красиво виглядати до самої зими.