Як садити насіння? Створіть свій власний город і насолоджуйтеся смаком домашніх овочів і фруктів!

Як садити насіння? Створіть свій власний город і насолоджуйтеся смаком домашніх овочів і фруктів!

Категорія: Сад, Рослини і насіння, Насіння

Збір власних фруктів і овочів не обов’язково повинен бути прерогативою тільки досвідчених садівників. Вирощувати рослини з насіння нескладно — потрібно лише дотримуватися кількох правил. Навіть на підвіконні можна отримати гарний врожай. Догляд за саджанцями і подальший збір врожаю доставляють величезне задоволення.

Переходимо до наступних абзацах:
Коли сіяти насіння
Як правильно сіяти насіння? Найважливіші правила
Посів насіння на підвіконня
Посів насіння на землю
Чому варто вирощувати рослини самостійно?

Домашні фрукти і овочі захоплюють смаком, насиченим ароматом і містять багато цінних поживних речовин. Ви можете отримати тверді помідори або солодку полуницю, навіть якщо у вас немає городу. Дізнайтеся, як садити насіння і без особливих зусиль виростити здорові, високоврожайні саджанці.

Коли сіяти насіння?

Правильна дата посіву — один з найважливіших чинників успіху бізнесу. Молодим рослинам потрібна не тільки вологість і правильна температура, але і достатню кількість сонячного світла протягом дня. Занадто рано посаджені насіння проростуть, але вони будуть млявими, слабкими і надмірно витягнутими до сонця. Про те, як садити насіння конкретних сортів, виробник повідомляє на зворотному боці упаковки, але варто знати основні правила і не приступати до вирощування до березня. Збережіть паперові пакети для зерна для майбутнього використання і запишіть поруч з ними свої спостереження. У наступному сезоні це буде ваша скарбниця знань про те, як садити насіння для рясного врожаю.

Як правильно сіяти насіння? Найважливіші правила

Якщо у вас вже є насіння перцю, в цьому абзаці ви дізнаєтеся, як садити. Слід зазначити, що багато овочів і фрукти починають вегетацію не в землі, а в горщику. Весняні заморозки можуть бути дуже суворими для ніжних рослин. Однак не обов’язково відразу вкладатися в великі ємності. На першому етапі вирощування досить неглибоких горщиків або декількох горщиків з отворами на дні, щоб запобігти загнивання коренів. Якщо ви хочете використовувати раніше використані ємності, обов’язково ретельно очистіть внутрішню частину. Завдяки цьому рослини не будуть піддаватися впливу шкідливих патогенів, які можуть перебувати в залишках старого субстрату.

Як садити насіння в горщик? В першу чергу купуйте якісну грунт для посіву, бажано з додаванням корнеобразователя. Ще один фактор, що впливає на здатність і швидкість проростання, — це глибина, на яку ви кладете насіння. Дрібні насіння засипають дуже тонким шаром грунту або просто обережно вдавлюють в землю. Більші насіння висаджують на глибину від півтора до одного сантиметра. Хоча складно сіяти крихітні насіння рівномірно і з проміжками, приділіть трохи уваги цьому заняттю. Вистьобує відбувається тільки після появи перших справжніх листочків. До тих пір у молодих рослин має бути місце для росту коренів і проростання сім’ядолі.

Після приміщення зерен в субстрат підтримуйте грунт у вологому стані. Проростання не почнеться, якщо грунт сухий. Горщики ставте в сонячне місце, захищене від протягів і перепадів температур. Щодня перевіряйте поверхню грунту на наявність цвілі. Швидка реакція, т. Е Аккуратное видалення зараженого шару і обприскування землі відваром часнику чи цибулі або посипання корицею, врятує зникаючий урожай. А насіння томатів — як садити? Точно так же, як насіння перцю. Більш того, ці овочі подобаються один одному компанією, тому варто вирощувати їх поруч.