Посів насіння на підвіконня

Посів насіння на підвіконня

У випадку з посівами для особистого користування підвіконня виявляється незамінним місцем для невеликих горщиків. Ранньою весною найкраще підходить той, який дає найбільше світла. Однак після появи сходів необхідно стежити за тим, щоб більш сильні і сильні сонячні промені не обпалювали ніжні сім’ядолі. Забезпечити насінню зручні тепличні умови можна простим способом: накрити горщики прозорою харчовою плівкою, попередньо проткнув матеріал в декількох місцях. Завдяки цьому на світлому, часто обігрівається знизу підвіконні волога протримається набагато довше. Фольгу слід знімати після появи перших паростків.

Рівномірний і швидке проростання залежить також від якості самого насіння. Купуйте їх тільки у солідних виробників з довгим терміном посадки. У домашніх умовах можна успішно вирощувати карликові або кучеряве сорти багатьох овочів і фруктів. На щастя, тепер ви знаєте, як садити насіння томатів або як садити полуницю з насіння для отримання багатого врожаю.

Корисні паростки, що додаються в бутерброди або салати, також дуже популярні серед людей, у яких немає власного городу. Питання, як посадити розсаду в банку, багатьох мучить. Особливо варто дізнатися, як садити проростки редису, які славляться високим вмістом вітаміну С. Для їх отримання досить скляного посуду, марлі і трохи вологи. Метод дуже простий: зерна покласти в банку і залити водою, а через десять годин видавити воду через марлю. Вміст банки після двох полоскань в день готове до вживання через кілька днів. Отже, як садити розсаду? Часто тому, що вони дешеві, смачні і корисні!

Посів насіння на землю

Є група рослин, яка прекрасно переносить посів в холодну грунт, але не любить пересадку або проростання настільки легко, що не вимагає спеціальних обробок. Однак грунт повинен бути родючим і вимагає ретельної прополки і розпушування. Залежно від виду рослини насіння висівають або рівномірно рядами, або по кілька штук в заздалегідь підготовлені лунки. Занадто густі сходи необхідно перервати, але якщо вам вдасться акуратно висмикнути саджанець, можна спробувати пересадити його на нову грядку. У разі овочів, вирощуваних на відкритому повітрі, варто інвестувати в тунель з фольги або теплицю, де вони будуть рости набагато швидше, ніж на відкритому повітрі.

Чому варто вирощувати рослини самостійно?

Масове вирощування овочів і фруктів, які пізніше з’являються на полицях супермаркетів, частіше за все пов’язане з використанням токсичних пестицидів. Вибираючи власне органічне сільське господарство, ви інвестуєте в своє здоров’я. Тарілка наповнена щільними твердими зернами, які також перевершують магазинні продукти за смаком і ароматом. Навіть якщо ваше вирощування невелика, кожен саджанець обов’язково принесе вам багато задоволення. Спостерігати, як він проростає, зростає, цвіте і плодоносить, — значить милуватися чудом природи.

Перший посів зазвичай є початком захоплюючого пригоди на все життя. Правила вирощування місцевих рослин настільки прості, що ви неодмінно зможете отримати смачні овочі або фрукти. Ключ до успіху — це догляд за паростками, що реагує на нестачу вологи, цвілі або сонця. Пам’ятайте, що в багатому асортименті нашого магазину можна знайти безліч легко вирощуваних видів здорових і високоврожайних сортів.