Який інструмент знадобиться для виготовлення меблів з піддонів?

Який інструмент знадобиться для виготовлення меблів з піддонів?

Вибравши піддони і визначивши початкову концепцію обладнання, укомплектуйте необхідні інструменти і аксесуари. В першу чергу вам знадобляться ті речі, які вже є в домашній коробці для рукоділля. Підготуйте до роботи мірку, молоток, шурупи, куточки і дриль. Не забудьте про наждачним папері або шліфувальної машинки — з їх допомогою ви видалите відколи з піддонів і згладите нерівності. Також вам знадобиться просочення або фарба для дерева і аксесуари для фарбування. Якщо ви плануєте обрізати піддони, вам знадобиться ще й ножівка.

Залежно від того, які меблі ви хочете створити, також стануть в нагоді елементи обробки. На стіл варто поставити загартоване скло, а на крісла — м’які подушки. Мотузки знадобляться для гойдалок, а додаткові дошки для підтримки горщиків для клумби.

Як покроково зробити меблі з піддонів — будуємо диван для дачі

Комфортне сидіння — основний елемент будь-якої зони відпочинку на свіжому повітрі. Якщо робити самому, буде так само зручно, як і при покупці. Чи готові зробити зроби сам? Дізнайтеся, як крок за кроком зробити кушетку з піддонів.

Крок 1

Спроектуйте предмет меблів з урахуванням доступного простору в саду. Всупереч зовнішності, цей етап дійсно легкий. Невеликий диванчик буде зроблений з двох покладених один на одного піддонів. Хочете модель побільше? Поставте наступні два предмети. У вас багато місця в саду і ви ставите питанням, як зробити куточок з піддонів? Додайте два дивана поруч один з одним.

Відразу вирішите, якої висоти буде спинка і чи хочете ви додати підлокітники. Потім, керуючись дизайном, запасіться необхідним вам кількістю піддонів.

крок 2

Пора підготувати матеріал. Це один з найважливіших етапів роботи. Якщо цього вимагає проект, відріжте дошки до потрібної довжини. Потім кожну деталь європіддона необхідно ретельно очистити і відшліфувати. Дошки повинні бути рівними і чистими. Якщо ви бачите, що стирчать цвяхи, вбийте їх в дерево.

крок 3

Просочіть піддони або пофарбуйте їх в будь-який колір. Важливо, щоб матеріал був захищений від дощу і вологи. В іншому випадку предмет меблів швидко зіпсується.

крок 4

Пора закріпити піддони. Спочатку скрутіть сидіння, потім додайте спинку і, нарешті, підлокітники. Намагайтеся розміщувати шурупи і куточки в прихованих місцях.

крок 5

Готове сидіння розмістіть на обраному місці, додайте елементи обробки і зона відпочинку буде готова.

Створіть собі модну і зручну садові меблі

Саморобні столи або сидіння з європіддонів — спосіб створити ефектний, дешевий і екологічний садовий інвентар. Меблі міцна, міцна і проста у виготовленні. Окремі елементи створюються швидко і без використання спеціальних інструментів, в чому ви можете переконатися, прочитавши керівництво по збірці дивана.

Створюючи обладнання з піддонів, не забудьте правильно вибрати платформи і добре відшліфувати всі дошки. Перед початком роботи підготуйте необхідні матеріали, такі як куточки, шурупи або наждачний папір, і меблі займе всього кілька хвилин.