Як доглядати за суккулентами? Про це варто пам’ятати!

Як доглядати за суккулентами? Про це варто пам’ятати!

Категорія: Натхнення і поради, Сад, Вирощування і захист рослин

Сукуленти — красиві і оригінальні рослини, вирощувати їх нескладно і не займає багато часу. Дізнайтеся, як доглядати за суккулентами, як часто їх поливати, удобрювати і пересаджувати. Також радимо, як цікаво оформити інтер’єр за допомогою цих незвичайних квітів!

Переходимо до наступних абзацах:
Що таке сукуленти? Як доглядати за цими унікальними рослинами
Сукуленти — найпопулярніші види
Як доглядати за суккулентами?
Як садити сукуленти — резюме

Сукуленти настільки оволоділи мистецтвом виживання, що можуть харчуватися однією краплею води. Завдяки цьому зі своїм вирощуванням впораються навіть недосвідчені люди, які забувають регулярно поливати. У цих рослин багато переваг, і вони дійсно приголомшливо виглядають в період цвітіння. Їх можна вирощувати там, де інші види не дуже добре себе почувають. Пересаджувати сукуленти так само просто. Завдяки цьому з цих рослин можна легко створювати складні квіткові композиції та насолоджуватися ними цілий рік.

Що таке сукуленти? Як доглядати за цими унікальними рослинами

Назва сукулентів походить від латинського слова succus, що означає сік, і воно багато говорить про природу цих рослин. Вони мають здатність накопичувати воду в м’ясистих тканинах, тобто в водної крихті. У природі вони зустрічаються там, де у інших рослин є проблеми з функціонуванням. Їх можна зустріти всюди, де сухо, жарко і рідко йдуть дощі.

Сукуленти відрізняються відмінною адаптацією до суворих умов. При необхідності вони накопичують воду в листках і стеблах. У них також дуже довге коріння, які дозволяють їм досягати глибоких водойм. Ці рослини здатні зменшувати випаровування, а в разі дуже високих температур вони можуть ховатися під землею.

Сукуленти — найпопулярніші види

Ця багата група рослин відома безліччю цікавих видів. До сукулентів, серед іншого, відносяться кактуси, алое і пуансеттия, які часто купують під час курортного сезону.

Ось деякі з найбільш популярних сукулентів:

Алое — в світі налічується більше 500 видів цих рослин. У дикій природі можна зустріти алое вера на Мадагаскарі, в Африці чи на Аравійському півострові. Деякі види можуть досягати декількох метрів у висоту. Ці рослини люблять сонячні місця, а їх характерна риса — м’ясисті і загострені листя.
Крассула — це рослина ще називають деревом щастя. Ви легко впізнаєте його по масивним і м’ясистим листям. У світі налічується близько 200 видів цих рослин, що входять в сімейство грубих. У природі вони зустрічаються в основному на півдні Африки, але ви також можете успішно вирощувати їх в нашій країні. Вони прекрасно себе почувають в теплих і сонячних квартирах, а їх екзотичний вид додасть характер будь-якого інтер’єру.
Смугаста хаворсія — в природі налічується більше 160 видів цих оригінальних рослин. У них в основному зелене листя з білими смугами. У Havorsia не так багато вимог. Досить поливати його два рази в тиждень, удобрювати два рази в рік і пересаджувати, коли він почне рости зі старого горщика.

Вам складно вибрати тільки один вид рослин? Потім створіть будинку квіткову композицію, що складається з безлічі видів сукулентів. Досить з’єднати кілька рослин, щоб вийшов сучасний і простий у догляді міні-сад, що складається з унікальних екземплярів.