Січень у саду

Січень у саду

Категорія: Ручні пили, Секатори, Агротекстиль і фольга, Аксесуари для посіву, Компостери, шредери, Секатори

Скоро Новий рік, святковий період закінчився, значить, пора для нового старту і нових рішень. Особливо це стосується догляду за садом і простором навколо будинку. У цьому місяці можна починати ранню підготовку саду до весни.

Перейти до наступного:
Поради та поради по догляду за садом в січні
Догляд за садом
обрізка
квіти
Під прикриттям
Власні культури: овочі та зелень
Власні культури: фрукти
Поради та поради по догляду за садом в січні

Ви думаєте про запуск нових проектів, наприклад про вирощування власних фруктів і овочів або про створення літнього відпочинку в саду? Або, може бути, ви плануєте побудувати патіо або патіо, щоб зустрітися з сім’єю і друзями? Незалежно від планів, які ви хочете реалізувати, важливо почати нову главу і мати для цього відповідні інструменти.

Догляд за садом

Догляд за садом в січні пов’язаний з видаленням бур’янів і знищенням шкідників. Перед початком весни перевірте свої інструменти і переконайтеся, що вони не заіржавіли і не пошкодилися під час зберігання. Якщо щось потрібно замінити, постарайтеся відшукати потрібні речі на січневих розпродажах. Більш низькі температури можуть стати великою проблемою для птахів, тому допоможіть їм, розсипавши їжу або жирові кульки. Корм приверне в ваш сад пернатих гостей, які допоможуть вам позбавитися від шкідників. Якщо в цьому році в вашому домі на Різдво була жива різдвяна ялинка, тепер ви можете використовувати її в якості мульчі для захисту і зволоження грунту в саду. Просто роздушіть його і додайте в компостер. Якщо у вас немає компостера або не знаєте, як встановити його, подивитися, як до керівництва і наші пропозиції.

обрізка

Обрізка кущів, дерев і рослин полегшить їх повторний ріст навесні. Пора подбати про такі рослини, як:

Кущі троянд — в цьому місяці троянди все ще знаходяться в стані спокою, тому це найкращий час, щоб зрізати зів’ялі або пересічні гілки трохи вище квіткових бутонів.
верба (докладніше про вирощування читайте в нашій енциклопедії рослин) — перевірте їх на наявність хворих, пошкоджених або старих стебел. Їх слід підрізати або прорідити, якщо їх занадто багато. Детальніше про вирощування та догляду за японською вербою можна прочитати тут.
Гліцинії (інакше гліцинії) — цим морозостійким лозам потрібно підрізування. Ображати літні пагони двома-трьома бутонами.
Морозник (докладніше про вирощування та догляду тут) — видаліть все старе листя і навесні це багаторічна рослина подарує гарні квіти.
квіти

Після прохолодних зимових місяців квітники і клумби можуть зажадати трохи більшої уваги. Перевірте посаджені рослини і видаліть ті, які не пережили несприятливі погодні умови. Ви можете почати планувати зовнішній вигляд свого саду в цьому році, незалежно від того, чи хочете ви просто оновити його або випробувати новий варіант кольору. Незалежно від ваших намірів, переконайтеся, що ваш сад належним чином підготовлений до наступаючого року — він окупиться в майбутньому! Почніть замовляти рослини і квіти прямо зараз, щоб вони були у вас під рукою, коли грунт нагріється від сонячних променів. Якщо вам потрібно натхнення, ознайомтеся з нашим керівництвом про те, як створити невеликий сад.

Під прикриттям

Використання теплиці або обігрівається размножителя — відмінний спосіб підготувати рослини, які ви хочете вирощувати навесні. Якщо ви плануєте почати розмноження своїх рослин в цьому році, ознайомтеся з нашим корисним керівництвом для новачків. Левиний зів вимагає багато часу, щоб рости і цвісти, і посадка їх в розмножувач дасть найкращі результати і дозволить їм повністю цвісти. Ви також можете садити бегонії, герань і гвоздику — вони ростуть повільно, тому посадка їх зараз дасть їм достатньо часу, щоб вкоренитися. Завдяки цьому ви будете насолоджуватися свіжо розпустилися квітами навесні і влітку.