Календар вашого садівника

Календар вашого садівника

Категорія: Лопати і лопати, Засоби захисту рослин, Компостери, Акумуляторні косарки, Акумуляторні косарки, Наземні косарки

Чи робите ви свої перші кроки в садівництві або добре розбираєтеся в рослинах і вже є справжнім експертом, догляд за чудовим садом цілий рік може виявитися складним завданням, а також викликати у вас болі в спині. Це керівництво допоможе вам дізнатися, що робити кожен місяць, наприклад:

Які заходи щодо догляду потрібно проводити у клумб і знижки в конкретний місяць?
Як і коли мені слід обрізати садові рослини в конкретний місяць?
Які фрукти та овочі найкраще вирощувати за місяць?
Січень саду

Скоро Новий рік, святковий період закінчився, значить, пора для нового старту і нових рішень. Особливо це стосується догляду за садом і простором навколо будинку. У цьому місяці можна починати ранню підготовку саду до весни.

Прочитайте більше порад і рекомендацій по догляду за садом в січні.

Лютий саду

Весна не за горами, і, незважаючи на зимовий пейзаж і стійку прохолоду, ви відчуваєте, як стає тепліше і в саду з’являються нові рослини. Низька температура не спонукає вас виходити на вулицю, але це найкращий час для проведення необхідних садових робіт. Почніть підготовку грунту для вирощування власних рослин, фруктів і овочів. Якщо ще занадто холодно, нема про що турбуватися — можна посадити в приміщенні або під навісом. Прочитайте більше порад і рекомендацій по догляду за садом в лютому.

Марш в саду

Погода повинна поступово поліпшуватися, і ваш сад повернеться до життя і повний фарб. Грунт нагріється і почнуть цвісти перші нарциси. Якщо в лютому було занадто холодно або погода була особливо несприятливою, ви можете надолужити згаяне в цьому місяці.

Квітень саду

Нарешті настали довгі дні! У гарний сонячний день ви можете відчути, що літо не за горами. Проте, існує небезпека заморозків. Не саджайте ніжні рослини на грядках і на терасі, щоб не втратити їх. Прийшов час насолодитися ласкавими променями сонця. Ознайомтеся з нашими порадами по догляду за будинком в квітні.

Травень саду

Травень — один з найяскравіших місяців в саду. Він приносить з собою безліч нових кольорів, і кожен раз, коли ви виходите на вулицю, ви можете помічати свіжі розпускаються бутони. Квітучий гіацинт і перші троянди — найвиразніші ознаки сезону. Сад зараз виглядає найкрасивішим і радує око буйною рослинністю, а повітря наповнене звуками птахів і комах. Це ідеальний місяць, щоб вийти на вулицю і попрацювати в саду, щоб зробити початок літа особливим.

Червень саду

Всюди сонячна погода, і ваш сад повністю зацвіте, а в липні і серпні воно не сповільниться. У червні може бути багато справ, але цей зручний контрольний список допоможе вам з вашими обов’язковими садовими завданнями. Пізніше все, що вам потрібно зробити, це розслабитися і помилуватися результатами своєї важкої роботи.

Липень саду

Липень — період піку цвітіння в більшості садів, який потім стає яскравим і яскравим. Рослини в ящиках і підвісних кошиках цвітуть із запаморочливою швидкістю, навіть деякі домашні фрукти і овочі можуть бути вже готові до збору врожаю.

Август в саду

Серпень — прекрасний час, щоб користуватися садом і пишатися своїм творінням. Навіть якщо все йде добре, у вас є кілька завдань з садівництва, які дозволять вашим рослинам виглядати найкращим чином і заповнити стіл домашніми ласощами.

Вересень саду

Літо добігає кінця, але у вас ще є багато часу, щоб насолодитися садом, особливо в більш прохолодні вечора після довгого дня. Поки вона не охолоне, вийдіть на вулицю і помилуйтеся результатами своєї роботи в саду.

Жовтень саду

Більш короткі дні і більш прохолодні температури змушують сад сповільнитися і почати заслужений відпочинок. Рік в судовому календарі поступово добігає кінця, і листя рослин починають радувати око теплими барвами осені. Однак це не означає кінець вуличним робіт — ви ще можете багато чого зробити для свого саду. Час і зусилля, витрачені навесні і влітку, збережуть ваші рослини здоровими, сильними і належним чином підготовленими до наступаючої весни.

Листопад саду

Листопад асоціюється з обпаданням листя, низькою температурою, вітром і дощем. Також це хороший час, щоб зашити будинку і підготуватися до сезону свят. Вашій саду доведеться змиритися з будь-якими незручностями. Цей прохолодний місяць — ідеальний час для завершення прибирання саду, щоб підготувати все до наступного року.

Грудень саду

Сезон відпусток у самому розпалі. Прикраса ялинки і святкові заходи зроблять ваш сад останнім, про що ви думаєте. Виділивши час на виконання декількох завдань в саду до початку підготовчої лихоманки, ви зможете насолодитися цим в Новому році.