Аератор-скарифікатор 2-в-1 — чи варто?

Аератор-скарифікатор 2-в-1 — чи варто? Тест багатофункціонального пристрою

Категорія: Електричні скарифікатори і аератори

З настанням весни необхідно провести на ділянці роботи, які прискорять подальший розвиток рослин і поліпшать зовнішній вигляд домашнього саду. Іноді досить простих обробок, щоб газон або клумба стали справжньою прикрасою будинку. Аератор і скарифікатор 2-в-1 — чи варто?

Переходимо до наступних абзацах:

Аератор вертикуттер — опис пристрою після покупки
Аератор — відгуки про пристрій і його призначення
Аератор скарифікатор — відгуки на підставі ТУ
Аератор — відгуки після перевірки в поле
Бережіть свій скарифікатор!
Скарификатор — ціна і якість
Аератор — чи варто?
Аератор вертикуттер — опис пристрою після покупки

В цьому році я мрію створити ідеальне місце, щоб вся сім’я могла проводити вільний час вдома. Сад, над яким я працюю, довгі роки знаходився в запустінні, і буде потрібно багато часу, щоб відновити його до задовільного стану. Мені вдалося видалити старі фруктові дерева і чагарники, тепер пора поліпшити зовнішній вигляд газону і подбати про самому нижньому шарі землі.

Вирішив випробувати аератор і скарифікатор 2 в 1. Сподіваюся, що пристрій швидко дозволить мені ефективно очистити і поліпшити стан газону перед літнім сезоном.

Я вибрав обладнання MacAllister, тому що не хочу купувати кілька різних пристроїв. Вони займають багато місця в майстерні і пов’язані з додатковими витратами. Я вибрав модель 2-в-1, яка розрахована на 1800 Вт і призначена для регенерації трави. Також він буде використовуватися для збору листя, гілок з домашніх газонів і інших непотрібних фрагментів дерев або чагарників. Крім того, він позитивно впливає на аерацію грунту, що повинно призводити до кращого стану трави і швидшому росту рослин.

Аератор — відгуки про пристрій і його призначення

Зазвичай садова техніка для поліпшення стану газону або землі в саду є автономні машини. В даному випадку я маю справу з аератором і скарифікатором в одній особі, т.е.оборудованіем, що поєднує в собі їх функції та властивості.

При використанні моделі MSRP1800-2 ви можете перемикатися між функціями аератора і скарифікатора. Для цього просто звільніть затискні гвинти на кінці вала, наприклад, скарифікатора, і замініть його валом аератора, а потім знову затягніть гвинтами.

Пристрій використовується для догляду за зовнішнім виглядом газону і покращує якість зростання трави. Обов’язково використовуйте його на рівній і рівній поверхні і уникайте гравійних або кам’янистих місць. Обладнання не підходить для використання людьми, які не пройшли належну підготовку або не прочитаєте інструкції.

При використанні аератора варто надіти засоби захисту органів слуху і захисні окуляри. Повна взуття і довгі штани також знадобляться на випадок, якщо який-небудь предмет або камені потраплять під пристрій і вистрілять в сторону оператора обладнання.

Рекомендується використовувати аератор і скарифікатор навесні, коли ви хочете ретельно очистити газон. Такий догляд можна використовувати і перед зимою, але це не обов’язково. Все залежить від стану і якості трави. Ви можете виявити, що аерація грунту потрібно кожні кілька років, а іноді і частіше. Будьте обережні, якщо ви недавно посіяли траву, яка в повному обсязі прижилася. Занадто інтенсивна робота з очищення може зруйнувати його, і буде потрібно додати додаткову траву.