Як оформити невеликий сад перед будинком? Ідея квіткового саду

Як оформити невеликий сад перед будинком? Ідея квіткового саду

Категорія: Дрібний ручний інструмент, Квіти, Аксесуари для посіву

Квітник перед будинком спокушає буйством фарб і приємним запахом рослин. Це фантастична вітрина, яка порадує багатьох гостей, які стукають у ваші двері. Не здавайтеся, навіть якщо у вашому розпорядженні мало місця. Як оформити невеликий сад перед будинком?

Перейти до наступного:
Квітник перед будинком — гарне оформлення невеликого простору
Як оформити невеликий сад перед будинком? Практична порада
Садовий квітник — резюме
Квітник перед будинком — гарне оформлення невеликого простору

При облаштуванні домашньої обстановки найбільша увага приділяється плануванню тій частині саду, яка знаходиться за будівництвом. Всілякі тераси, альтанки, барвисті знижки або рекреаційний інвентар зазвичай стоять в місці, практично невидимий зовні. Якщо ви влаштовуєте зелене оточення, подумайте також про облаштування простору перед вашим ділянкою. Він, хоча зазвичай і невеликий, ідеально підійде для створення квітника — красивою і барвистою вітрини вашого будинку.

Привабливі барвисті рослини привертають погляди як перехожих, так і приїжджих гостей. Що зробити, щоб ваш (присадибна) квітник хоч і невеликий, але викликав захоплення в окрузі?

Перш за все, ретельно продумайте композицію, відміряйте обсяг пам’яті, доступний і зробіть проект — маленький простір не гармоніює з хаосом, і до нього легко привести, діючи без плану. Ключем до успіху також є відповідна адаптація рослин і створення для них відповідних умов для зростання.

Ви боїтеся, що на невеликому просторі мало що зробите з садом? Вільний простір звичайно багато в чому визначить зовнішній вигляд клумби, але немає нічого неможливого. Якщо у вас дійсно мало місця, і ви дуже хочете посадити велику кількість різнокольорових рослин, завжди можна додати в класичний сад висить ( «закрити» в характерному горщику або виділити спеціальні полички для розстановки квітів).

Намагаючись знайти свою оригінальну ідею для квітника, вона в першу чергу визначить сподобався вам стиль. І вибирати є з чого. У невеликому просторі не тільки мінімалістський стиль, але і, серед іншого, Провансальський або англійська. Ви також можете почати облаштування свого саду, визначивши рослини, які вам подобаються, і хочете, щоб вони були в зеленій зоні перед будинком. Цікавим варіантом також є вибір тематики для саду.

Потім подумайте, в яких умовах будуть рости квіти. Інші види будуть добре працювати в затінених місцях, а інші — в дуже сонячної середовищі. Також важливі сезонність квітів і грунт, на якій вони будуть рости. На етапі планування враховуйте і інші чинники, які визначать зовнішній вигляд вашого квітника — плануйте барвисті клумби, щоб вони не заростали міжряддями і не вростали в проїжджу частину.

Після того, як ви визначилися зі своїм стилем, вибрали рослини і створили власну концепцію, пора втілити в життя ідею квіткового саду. Як садити квіти? Що потрібно пам’ятати, роблячи невеликий простір більш привабливим?