Сходи на горище

Сходи на горище

Категорія: Горище

Вхід на горище не обов’язково повинен бути представницьким. Досить недорогий і легкої сходовій сходи, яку просто ховають в коробку, встановлену в отворі в стелі.

Складна сходи забезпечує простий і безпечний доступ на горище. Вони займають мало місця в кімнатах, так як в складеному вигляді ховаються в спеціальному ящику, який монтується в отвір у стелі. Такі сходи можуть мати дерев’яну, сталеву і дерев’яну, сталеву або алюмінієву конструкцію. Зазвичай вони важать від 25 до 40 кг і витримують навантаження до 120 кг. Вони ламаються по-різному.

елементи сходів

Ключовим елементом сходів на горище є розкладається сходи, яку після складання можна скласти і заховати в ніші горища, щоб було видно тільки люк в стелі.

Сходи найчастіше складається з:

сходи

Сходи можуть бути виготовлена ​​з різних матеріалів, вона може бути сталевий, але найбільш поширеними через своєї ваги є дерев’яні сходи зі сталевими арматурами. Ширина сходів зазвичай близько 40 см. Він може складатися з трьох або чотирьох елементів, з’єднаних між собою петлями. Різний спосіб розкладання сходів визначає її тип — і в залежності від цього сходи діляться на розсувні, ламані або складаються.

груди

Скриня, в якому ми зберігаємо сходи, зазвичай має дерев’яну конструкцію. Розміри самої обрешітки залежать від габаритів сходів, але також повинні строго відповідати ніші отвору для сходів.

відкидна стулка

Люк, яким ми маскуючи нішу для сходів, теж має походження. Найчастіше це ДСП, столярна плита або ХДФ. Якщо у нас горище неізольований, варто гарненько утеплити люк. Чим товстіший шар утеплювача, тим краще — звичайно.

За що варто доплачувати

До додаткових аксесуарів можна віднести, перш за все, відповідний поручень, виробники горищних сходів часто пропонують такий надзвичайно корисний аксесуар. Інший варіант — електричний механізм, який дозволяє повністю автоматизувати процес складання та розкладання сходів — в цьому випадку ви можете дозволити собі набагато більше масивну, а значить більш стійку і безпечну сходи, хоча, звичайно, це вимагає більш високих витрат.