Готова дерев’яна драбина

Готова дерев’яна драбина

Категорія: Крокви, Перила, Дерев’яні

Замість популярних залізобетонних сходів можна вибрати готові сходи, що встановлюються після укладання підлог. Найчастіше вони дерев’яні, але зустрічаються і металеві.

Якщо ми вирішимо купити готові дерев’яні сходи, у нас є два варіанти: замовити їх у тесляра (тоді вони створені спеціально для нашого будинку, зазвичай також дуже декоративні і представницькі) або купити в магазині DIY (ці моделі простіше., Часто адаптований для самостійної збірки ). Вартість сходів на замовлення (включаючи збірку, завмер і транспортування) від 15000 рублів. До кількох десятків тисяч злотих. злотий. Готові сходи з магазину обійдеться набагато дешевше.

Традиційні готові сходи

У магазинах DIY ви знайдете сходи з різних порід дерева: дуба, бука, сосни, ясена. Найкраще тверда деревина. Також з’являється все більше і більше сходів з екзотичних порід дерева — різниця в ціні на сходи (однакової конструкції) з вітчизняної та екзотичної деревини зазвичай становить 10-30%. Найбільш поширені однопрогонові сходи (прямі або прохідні), пропоновані в повному або ажурному варіантах.
Сходи доставляється з магазину елементами.

Виробники докладають до них докладні інструкції по збірці (іноді навіть з навчальним відео), тому їх збірка не повинна становити проблеми для людини з технічною підготовкою; хоча завжди слід враховувати, що вони не будуть такими досконалими, як зроблені на замовлення. Щоб уникнути несподіванок слід заздалегідь ретельно обмірити кімнату і ретельно відрегулювати сходи.

Готові сходи зазвичай бувають самонесущими; їх досить прикріпити до підлоги і до стелі дюбелями. Прямощечние сходи іноді прикручують прямо до стін. Щаблі й поруччя зазвичай кріпляться до конструкції сходів болтами.

Готові гвинтові і модульні сходи

Гвинтові сходи дешевше і простіше в установці, ніж традиційні. Вони складаються з несучої колони, ступенів і поручнів. Вони займають мало місця (діаметр зазвичай 120-220 см), але досить круті і (через клиновидних ступенів) не так зручні, як прямі сходи.
Модульна сходи складаються з окремих модулів, які розміщуються один за одним, поєднуючи їх в єдине ціле — так створюється сходовий марш. Залежно від способу з’єднання елементів конструкції сходи можуть бути однопрогоновою або багатопролітної. Вони дуже універсальні; ви можете легко відрегулювати їх поворот, висоту і форму бігу відповідно до ваших потреб. Вони займають мало місця — їх ширина 55-120 см.