Білий колір міжкімнатних дверей

Білий колір міжкімнатних дверей

Категорія: Білі фарби

Внутрішні двері грають в нашому будинку декоративну і практичну роль. З їх допомогою ми позначаємо і поділяємо домашні простору. Таким чином, стать розділений на кімнати з певними функціями: відпочинок, ігри, а також для приготування їжі або купання. Білі міжкімнатні двері доповнюють багато аранжування, додають різноманітності темним інтер’єрів і створюють гармонійну композицію зі світлими.

Перейти до наступного:
Білі міжкімнатні двері в світлих і темних приміщеннях
Білий як елемент контрасту
Біла класика

Білі міжкімнатні двері — не випадковий додаток. Ми використовуємо їх все частіше і частіше, підбираючи кольори під оригінальні елементи обладнання. Варто звернути увагу на цей колір дверного полотна, щоб перерахувати найбільш цікаві ідеї оформлення, в яких воно може бути важливим декоративним і функціональним елементом.

Білі міжкімнатні двері в світлих і темних приміщеннях

Вони будуть красиво гармоніювати з навколишнім оточенням в аналогічних тонах. Світлі стіни і предмети інтер’єру стануть ідеальним тлом для білих дверей. Пол також повинен бути аналогічного кольору.

Білі двері слід ставити особливо в тих місцях будинку, де денне світло недоступний щодня. Білий колір буде відображати сонячні промені і, що важливо в невеликих інтер’єрах, створить враження, що кімната оптично трохи більше, ніж є насправді.

Білий як елемент контрасту

Двері в такій колірній гамі можна розмістити на стіні, пофарбованій в насичений колір. Білий, безумовно, добре поєднується з червоним, синім або зеленим фоном.

Рада стиліста: фрагмент білого крила можна перефарбувати магнітної фарбою. Таким чином ми створимо цікаве місце для запису золотих думок чи кумедної інформації для близьких. Такі двері відмінно впишуться в ті квартири, які витримані в індустріальному стилі.

Біла класика

Міжкімнатні двері білого кольору також будуть добре виглядати в інтер’єрах, оформлених в класичному стилі. Білий колір підійде до натурального дерева або коричневим аксесуарів у вигляді килима, порцеляни й штор.

Таке крило також відверне увагу від менш представницьких частин кімнати. А якщо додатково доповнити їх скляними вставками, ми привнесемо в інтер’єр велика кількість приємного світла.

Примітка: вибираючи колір двері, завжди приміряйте пробник паркетної дошки, щоб вони складали гармонійний, а не випадковий набір.

Дуже ефектно виглядають і білі плінтуси того ж відтінку, що і обшивка дверей. Це рішення особливо підходить, коли стіни потрібно обклеїти шпалерами або пофарбувати в насичений колір.