Які переваги у еко-батареї?

Які переваги у еко-батареї?

Категорія: Перлятори

Якщо ми шукаємо спосіб знизити витрати на нагрів води, використання еко-батареї є перевіреним рішенням, яке в той же час скорочує кількість використовуваної води і дає відчутний комфорт при використанні ванної кімнати. Якщо додати сучасний дизайн фурнітури, підкресливши стерильну чистоту ванної кімнати, ми отримаємо продукт, гідний нашого інтересу.

Чому еко-акумулятор екологічний?

Економія, яку ми можемо отримати за допомогою екологічно чистих акумуляторів, досягає двозначних відсотків. Це пов’язано з аератором (аератором, аератором), завданням якого є змішування витікання води з повітрям, що обмежує його кількість при збереженні тієї ж сили потоку. Ми також можемо купити аератори окремо для використовуваних нами змішувачів для раковини і умивальника — завдяки їх використанню ми заощадимо до 15%. Так чому така явна різниця, адже використання еко-батареї дозволяє вдвічі знизити відтік води?

Один з відповідей на це питання — особлива конструкція змішувача, покликана максимально ефективно використовувати можливості встановленого всередині аератора, який, таким чином, працює більш ефективно, ніж аератори, придбані окремо і прикріплені до кінців змішувача.

Що ще входить в економію еко-батареї?

Використання ефективного аератора всередині змішувача завершує список рішень, що сприяють економії, яку ми заощадимо завдяки використанню еко-фітингів. Обмеження кількості води, яка витікає з носика, також означає, що нам потрібно менше енергії на її нагрівання. І ще: оскільки змішувач має одну ручку, за допомогою якої ми встановлюємо потужність струменя води і одночасно її температуру, ця операція — запуск води — займає менше часу в порівнянні з традиційними змішувачами для ванної та кухні з двома кранами з маркування гарячої та холодної води. Деякі моделі сучасної арматури дозволяють використовувати проточну воду тільки тоді, коли руки підготовлені до цього і знаходяться в межах досяжності датчика, що реагує на рух або фотоелементів. Це кращий спосіб заощадити воду, що витікає із носика.

А як щодо зручності використання такої фурнітури?

Перевага аератора не тільки в тому, що він подає воду з бульбашками повітря, що знижує кількість, необхідне для миття рук або освіження. Оскільки він в значній мірі формує потік води, він в той же час стабілізує його, що є важливою особливістю в тих системах, де відбуваються коливання тиску поточної води. Використання еко-батареї гарантує, що навіть незважаючи на коливання тиску потік води залишається незмінним. Гарантується витіканням 5 літрів води економічною струменем, змішаної з повітрям.

Не тільки еко-акумулятор

Коли ми вирішуємо скоротити витрати на комунальні послуги та шукати способи економії, недостатньо використовувати еко-акумулятор. Нам також необхідно змінити наші власні довгострокові звички — поведінка, яка не включає скорочення кількості води, електрики, природного газу, бензину, нафти, вугілля та інших видів палива. Подання відмінного плану заощаджень і заохочення один одного до його реалізації — це перший крок до зниження вартості життя і усвідомлення того, що екологія може супроводжувати нас кожен день, і це не тільки важливо, коли ми реалізуємо цей план заощаджень.