Переваги готової дошки підлоги

Переваги готової дошки підлоги

Категорія: Тришарові дошки, Дошка підлоги

При пошуку матеріалу, придатного для обробки наших статей, ми обов’язково зустрінемо готові дошки для підлоги. Чим вони відрізняються і чому на них варто звернути увагу?

Готові плати, які є?

Коли ми говоримо про готових мостинах, ми маємо на увазі дошки, поверхня яких оброблена виробником. Ми отримуємо їх у вигляді відразу готових до зборки елементів, які не потребують подальшого захисту маслом або лаком. Готові дошки доступні в суцільному або шаруватому виконанні. Що говорить про їх використання?

Переваги готової дошки підлоги

Перше і найголовніше перевага дощок цього типу — можливість їх швидкої збірки, а потім — використання статі відразу після його завершення (нам не потрібно його приправляти). Такі дошки не вимагають шліфування, тому ми економимо багато роботи або витрат, пов’язаних з оплатою фахівцями, і не змушені до стомлюючої чищення. Нова підлога також не потрібно змащувати маслом або лаком, так як плити вже покриті шаром одного з цих коштів. Так що, якщо ми дбаємо про час, готові дошки будуть працювати краще, ніж необроблена деревина.

Повертаючись до збірки — так само, як ми можемо легко встановити готові дошки, ми легко можемо замінити пошкоджені елементи підлоги на нові, не пошкодивши його остаточний вигляд. Він залишиться однорідним, і заміна дощок не потребують шліфування і повторного лакування поверхні, як у випадку ремонту голого дерев’яної підлоги. Додамо також, що готові дошки, як і необроблені, оброблені власними силами, можна зішкребти і оновити лаком або маслом.

Ще однією перевагою мостин є те, що вони покриті маслом або лаком в заводських умовах. Це позначається на якості самого покриття — наприклад, лак наноситься в оптимальних умовах і без ризику відкладення забруднень на його поверхні, що складно зробити в домашніх умовах. Крім того, його покриття повністю твердне (в разі використання УФ-лаку) і не виділяє шкідливих речовин.

Наостанок варто згадати і можливість спланувати інтер’єр в точній відповідності з нашими перевагами. Купуючи готові статеві дошки, ми можемо бути впевнені, що вони будуть виглядати точно так же, як в той день, коли ми бачили їх в магазині. Нам не потрібно з упевненістю чекати ефекту лакування або мастила необробленої деревини, щоб переконатися, що це саме те, що ми хотіли.

Вищезазначені переваги готових підлог роблять їх ідеальною пропозицією для людей, які піклуються про натуральному дерев’яній підлозі і в той же час хочуть уникнути стомлюючого процесу його укладання та обробки, а також пов’язаних з цим незручностей.