Переваги ламінату з системою замикання

Переваги ламінату з системою замикання

Категорія: Ламінована, Вініл

Панелі для підлоги — це економічний, а також найшвидший спосіб отримати нову підлогу. Вони відрізняються не тільки доступною ціною і естетичний зовнішній вигляд, але і простотою монтажу на основі системи замикання. Які переваги у цього виду продукції?

переваги ламінату

Підлогові панелі — це обробний матеріал, вживаний як в житлових, так і в громадських приміщеннях. Можливість їх використання в місцях з різною інтенсивністю руху є результатом широкого кола виробників, що випускають панелі з різними параметрами і функціональними властивостями. Якщо до цього додати незліченну кількість викрійок панелей статі, ми отримаємо продукцію, яка виправдає всі очікування. Їх популярність, крім ряду інших переваг, виникає з спеціальної системи збирання, використовуваної в багатьох панелях статі.

Підлогові панелі на засувках — чим вони відрізняються

Система Щелчкова кріплення полягає в з’єднанні країв окремих елементів разом без необхідності прибивати їх цвяхами, прикручувати до основи або склеювати. Таким чином, ми отримуємо так званий плаваючий пол. Кожна панель має паз з одного боку і шпунт з іншого боку. Язички панелей наступного ряду ставляться в пази панелей першого ряду під прямим кутом — їх правильне з’єднання буде кожен раз сигналізувати нам звуком, що нагадує клацання або засувку.

Окремі панелі в одному ряду також з’єднуються між собою більш короткими сторонами — докладніше про це читайте в докладному описі процесу укладання плаваючої підлоги .. Особлива структура панелей дозволяє легко поєднувати їх один з одним і дає цим типам виробів безліч додаткових переваг.

Натискання панелей статі — переваги

Панелі, прикріплені на засувку, ідеально підходять один до одного і дозволяють швидко, ефективно і, що дуже важливо, самостійно укладати підлогу. Для їх установки в більшості випадків необхідні необхідні аксесуари (наприклад, у вигляді дистанційних клинів), а також гумовий молоток, рулетка, олівець і обладнання для обрізки окремих елементів: гільйотина або лобзик. Більш того, монтажні роботи не передбачають сильного забруднення приміщення, а значить, і необхідності в інтенсивній прибирання в подальшому. У цьому велика перевага конічної збірки перед клейовий.

Інший варіант — можливість негайного використання статі після завершення його укладання — це неможливо в разі приклеювання панелей до чорнової підлоги або укладання підлоги з дощок, які потребують відповідної обробки. Також неможливо забути що установка панелей в один клік дозволяє легко замінити один з елементів в разі його пошкодження. Більш того, вся підлога можна ефективно розібрати і переставити в іншому місці, що може бути великою перевагою при переміщенні.