Переваги прихованих рамок

Переваги прихованих рамок

Категорія: Каркаси унітазів, Каркаси біде, Аксесуари для рамок, Каркаси умивальників, Каркаси пісуарів

У ванних кімнатах все частіше використовуються приховані рами. Хоча їх установка пов’язана з капітальним ремонтом, тим більше що провести її варто, так як ванна кімната зміниться до невпізнання, а її функціональність значно зросте, як і зручність використання і прибирання цього невдячного місця в нашій квартирі для прибирання.

Проектуючи зовнішній вигляд окремих кімнат в нашому будинку, ми звертаємо увагу на те, щоб знайти якомога більше вільного місця в кожній з них, завдяки чому ми відчуваємо себе комфортно, коли близькість стін і устаткування не обмежує наше рух. Нічим не відрізняється і ванна кімната, яка через невелику площу квартири поєднана з туалетом. Подвійна функціональність такого інтер’єру має багато недоліків — необхідність зберігати миючі засоби для чищення, миття і косметику для тіла вимагає установки підвісних або стоячих шаф — вони додатково сприяють зменшенню вільного простору.

Те ж саме і з побутовою технікою — пральна машина та сушіння мають свої розміри, і їх зменшення не сприяє технічний прогрес, який помітний, наприклад, в разі мобільної телефонії або персональних комп’ютерів. Ми будь-що-будь шукаємо рішення, завдяки яким ванна кімната стане місцем, яке ми теж відвідаємо, щоб розслабитися після чергового напруженого дня.

Один із способів звільнити місце — прикріпити прихований каркас. Ось найважливіші переваги, які принесе його наявність у ванній:

— хоча монтаж рами прихованого монтажу передбачає невелике перекриття частини стіни, ми отримуємо доступ до простору під унітазом, воно також багато в чому схоже на стіну з вбудованою рамою. Крім того, завдяки тому, що ми вирішили купити фурнітуру трохи меншого розміру, може виявитися, що кількість доступного місця буде достатньо великим, щоб вмістити біде у ванній кімнаті,

— оскільки у нас є вільний доступ до підлоги під унітазом, ми швидше і простіше виконаємо всі санітарні роботи. Досить простий або парової швабри, щоб за лічені хвилини підлогу засяяв гігієнічної чистотою. Таким чином, кількість важкодоступних місць, де волога постійно пов’язує весь бруд, який важко видалити, якщо не робити це поступово, скорочується.

— зарезервоване простір означає більшу свободу облаштування ванної кімнати. На естетичне сприйняття цього місця також впливають фурнітура з прихованим каркасом, яка виглядає більш естетично в порівнянні зі стандартним унітазом, встановленим в підлозі, а також відсутність видимих ​​елементів сантехнічної установки, яка прихована за нею. стіна,

— на комфорт перебування у ванній також впливає звукоізоляція робочої установки за допомогою перегородки, якої є стіна. Злив води і наповнення бачка унітазу стає тихіше, а за межами ванної їх не чути,

— якщо ми вирішимо замінити бачок старого типу на сучасний, ми також заощадимо кількості витікання з нього води — більш старі пристрої цього типу не дозволяли його регулювання.