Чому обирають ламінатні панелі?

Чому обирають ламінатні панелі?

Категорія: Ламіновані

Гарний зовнішній вигляд, невисока ціна або 30-річна гарантія працездатності. Складно встояти перед перевагами наявних на ринку ламінованих панелей. Що саме нам пропонують ці види товарів? Про це нижче.

Корисність надміру

Серед відмінних рис ламінованих панелей варто виділити в першу чергу їх властивості міцності. Для них характерна стійкість до механічних пошкоджень, стирання, а також утворення плям і зміни кольору. Високоякісні ламінатниє панелі також нечутливі до сонячного світла і навіть до тепла від сигарет, яке може падати на підлогу — хоча його потрібно швидко видалити, він не залишить ніяких слідів на поверхні ламінату. Більш того, ми також можемо зустріти групу панелей, стійких до вологи — ці вироби додатково армовані і просякнуті. Все це означає, що з точки зору зручності використання ламінат становить серйозну конкуренцію іншим видам обробки підлог.

Проста збірка і простота обслуговування

Твердження, що монтаж ламінованих панелей дуже проста, анітрохи не перебільшена. Це тому, що це робиться за допомогою засувок, що поміщають їх на підлогу і зіставляючи наступні елементи один з одним, як блоки Lego. Завдяки цьому збірка виконується надзвичайно швидко і ефективно, тому з нею впорається будь-який користувач, як досвідчений домашній майстер, так і повний аматор. Звичайно, це позначається на економії, тому що нам не потрібно турбуватися про витрати, пов’язані з використанням спеціалізованих інструментів або наймом фахівця.

Догляд за ламінатними панелями так само простий, як і установка ламінатних панелей. Ми вже згадували про стійкість до плям. Однак варто додати, що при появі бруду на їх поверхні ми легко позбудемося них за допомогою злегка зволоженою швабри. Ми видалимо пил за допомогою регулярного прибирання пилососом або підмітання м’якою щіткою.

Панелі для всіх

Широкий асортимент ламінованих панелей може стати головним болем — звичайно, позитивним, так як вибір в цьому випадку обмежується тільки розміром нашого бюджету, виділеного на ці цілі. При всіх своїх функціональних властивостях ці типи панелей пропонують нам безліч рішень. Як буде виглядати наш підлогу, залежить в першу чергу від нашої уяви і бачення даної кімнати. Ламіновані панелі можуть імітувати практично будь-який матеріал, практично будь-який колір і практично будь-який малюнок.

Це окупається!

Якщо все це нас не переконує у виборі ламінованих панелей, то, можливо, нас переконає їх ціна. Ціна відносно невелика. У порівнянні, наприклад, з дерев’яною підлогою, який часто відмінно імітують ламінатниє панелі, вартість покупки нижче приблизно в 5 разів.