Чому варто просочувати полірований керамограніт?

Чому варто просочувати полірований керамограніт?

Категорія: Чистка та догляд за плиткою

Полірований керамограніт, надзвичайно декоративний оздоблювальний матеріал, завдяки своїй технології володіє властивістю, що робить його поверхню чутливої ​​до забруднень. Однак завдяки просоченню, яку можна наносити на полірований керамограніт, микропористая структура не вбирає сторонні речовини, які можуть забарвлювати поверхню керамограніта в непривабливий колір.

Полірований керамограніт як ексклюзивний матеріал обробки

Полірований керамограніт, що відрізняється високою стійкістю до механічних пошкоджень, піддається шліфовці алмазними дисками на одному з етапів виробництва. В результаті поверхня стає надзвичайно гладкою, що збільшує декоративну цінність матеріалу, але в той же час оголюється микропористая структура поверхні. І хоча ми можемо використовувати керамограніт в такому вигляді для обробки підлоги або стін, і ми обов’язково доб’ємося наміченого декоративного ефекту, його використання буде пов’язане з більшою схильністю забруднень і плям, ніж інші матеріали з сильно забарвлених речовин, які, як В результаті нашої неуважності, можливе проникнення глибоко в поверхню керамограніта.

Перша ситуація, небезпечна для зовнішнього вигляду цього матеріалу, відбудеться відразу після укладання полірованої плитки з керамограніта, коли проміжки між її окремими фрагментами заповняться швом — недбалість і недбалість під час цієї операції можуть сприяти першому небажаного. зміна кольору на його поверхні. При використанні приміщення з підлогою з полірованого керамограніта необхідно швидко видалити всі випадково потрапили на поверхню речовини. Щоб уникнути ризику небажаного зміни кольору нашого статі, варто захистити його від цього. Зробимо це за допомогою просочення.

Переваги просочення полірованого керамограніта

У зв’язку з тим, що мікропори на поверхні керамограніта будуть закупорені і не будуть вбирати рідкі і напіврідкі речовини, найближчим часом ми завершимо оздоблювальні роботи із затірки підлог і поверхонь стін. На їх поверхні не буде видно подряпини, а матування, що виникло в результаті використання полірованого керамограніта в інтенсивно використовуваних місцях, буде тим менш помітним, якщо просочення буде повторюватися послідовно з щорічними інтервалами.

Як користуватися просоченням?

Якщо виробник керамічного матеріалу не вказав конкретних просочувальних препаратів, придатних для використання на його продукті, нашим діям повинні передувати випробування, що проводяться на фрагменті плитки, підготовленому для приклеювання. Завдяки цьому ми бачимо, що під впливом просочення її колір не зміниться, а блискуча поверхня не потьмяніє.

Правильно підготовлену плитку під просочення слід протерти, очистити від пилу і знежирити. Для нанесення препарату буде корисно використовувати склоочисник з всмоктує хутро шаром або швабру. Правильно виконана просочення залишить на підлозі вологий слід захисного речовини, який висохне за час, вказаний виробником просочення.