Які шпалери вибрати? Види шпалер

Які шпалери вибрати? Види шпалер

Категорія: Декоративні шпалери, Шпалери під фарбування, Бордюри

Ви шукаєте простий спосіб освіжити свою аранжування? А може ви хочете приховати недоліки стін? Хочете швидко і акуратно провести оздоблювальні роботи? Ми знаємо ідеальне рішення! Дізнайтеся, як вибрати шпалери, які виправдають всі ваші очікування.

Переходимо до наступних абзацах:

Як вибрати шпалери?
види шпалер
Які шпалери вибрати? Зверніть увагу на ці питання!
Як вибрати шпалери?

Ремонтні та оздоблювальні роботи пов’язані з втомою і безладом. Тим часом, вони не повинні так виглядати! Поклейка шпалер — це процес, який ви здійсните без особливих зусиль. Сучасні технології запобігають неприємне приклеювання облицювання, тому ви можете швидко наклеїти лист на стіну. Таким чином ви майстерно замаскуєте нерівності і тріщини на штукатурці. Ви не тільки забудете про трудомістких штукатурних роботах і вирівнюванні стін на найближчі роки, але й забезпечите облаштування ковтком свіжого повітря. Поки ви насолоджуєтеся метаморфозами кімнати, міцне покриття захистить пошкодження і ефективно запобігає їх збільшення.

На ринку представлено безліч видів шпалер, що розрізняються за матеріалами, з яких вони виготовлені, та сфери застосування. Окрема облицювання також відрізняється різноманітністю малюнків, кольорів і обробок. Які шпалери вибрати для залу? Чи можна використовувати ці типи продуктів у вологих приміщеннях, таких як кухні і ванні кімнати? Якими властивостями володіють певні матеріали? У цьому керівництві ми зібрали для вас найважливішу інформацію. Ви дізнаєтеся про різні види облицювання і дізнаєтеся, чим відрізняються шпалери для ванної та як знайти продукт, який підходить саме вам.

Пропоновані шпалери виробляються відповідно до високих стандартів нових технологій. Більшість з них надзвичайно легко наноситься завдяки можливості нанесення клею на стіну — так що забудьте про кошмар приклеювання країв. Стіл для клеєння шпалер не потрібен — все, що вам потрібно, це обрана облицювання, спеціалізований клей для шпалер і інструмент для обрізки фрагментів за розміром. Якщо через якийсь час ви захочете змінити декор або провести капітальний ремонт, ви легко зможете зняти шпалери зі стіни. У нашому асортименті ви знайдете товари, призначені для всіх типів приміщень — як декоративні шпалери для вітальні, так і накладки з водонепроникним покриттям, які добре підійдуть для вологих приміщень.

Широкий вибір малюнків, кольорів і фактур дозволить вам вибрати обробку стін, відповідну вашим потребам і очікуванням. Серед наших пропозицій Ви знайдете облицювання, що імітує інші матеріали, наприклад, цегла, камінь або дерево. Більш того, через турботу про навколишнє середовище вироблені сьогодні паперові шпалери виготовляються з дерева, отриманого усвідомлено і відповідально. Про це свідчать сертифікати FSC (Forestry Stewardship Council) і PEFC (Program for the Endorsement of Forest Certification).

Перш ніж приступити до пошуку відповідних шпалер, подумайте, яких властивостей ви від них очікуєте. Шпалери для ванної повинні, перш за все, бути стійкими до вологи. У свою чергу, для облицювання, яка застосовується в залі, важлива виняткова довговічність — в проходах легко випадково отримати потертості та інші механічні пошкодження стін. Які шпалери для кухні найкращі? Безумовно, за ним повинен бути легко доглядати, щоб з нього легко віддалялися жирні плями. Декоративні шпалери для вітальні повинні відрізнятися не тільки відмінною естетикою. Типові приміщення цього типу зазвичай добре ізольовані, тому вибирайте облицювання, стійку до ультрафіолетового випромінювання, яка не вицвітає і не жовтіє при використанні.

Оцініть стан стін. Шпалери легко замаскують дрібні тріщини, нерівності і подряпини. Однак, якщо пошкодження буде більше, на облицюванні можуть з’явитися здуття. Однак не варто боятися необхідності ремонту! Підкладкова папір, також відома як рулонний штукатурка, допоможе підготувати поверхню для наклеювання шпалер. Якщо ви хочете бути впевнені, що нерівності будуть непомітні, також варто додатково зацікавитися фактурними варіантами облицювання. Вибирайте рельєфні або рельєфні шпалери, і неоднорідна текстура ще краще приховає будь-які недоліки стіни.

Подумайте, як ви хочете наклеїти шпалери. Є багато можливостей аранжування. Ви можете покрити всі стіни кімнати однаковою облицюванням або вибрати два варіанти і застосувати їх до протилежних поверхонь. Багатство узорів і забарвлень дозволяє вільно експериментувати з обробкою — можна поєднувати однотонні і візерунчасті, гладкі і фактурні, контрастні або гармонійні шпалери. Пошукайте натхнення в Інтернеті або проконсультуйтеся з дизайнером інтер’єру. Ви також можете оформити кімнату за своїм задумом. Таким чином, ви створите неповторний інтер’єр, який підкреслить ваш стиль і відобразить атмосферу під вашою дахом. Якщо серед наявних пропозицій не знайдете задовільних варіантів, зверніть увагу на шпалери під фарбування.