Як ми вже говорили, шпалери розрізняються за своїм призначенням і матеріалами

Як ми вже говорили, шпалери розрізняються за своїм призначенням і матеріалами, з яких вони виготовлені. Однак кожна з них складається з двох частин. Саме властивості нижнього і верхнього шарів визначають спосіб нанесення і область застосування облицювання. Нижня сторона може бути зроблена з паперу або іншого матеріалу, наприклад нетканого матеріалу. Паперова основа вимагає нанесення методом «клей на шпалери». З іншого боку, задній лист з нетканого матеріалу дозволяє використовувати метод «клей на стіну».

Верхній шар має вирішальне значення для функціонального розміру шпалер — він визначає, в якій кімнаті ви можете використовувати продукт. Традиційний паперовий варіант відрізняється конкурентоспроможною ціною. Малюнок зазвичай наноситься на поверхню машинного чи трафаретного печаткою. Стандартні паперові шпалери мало стійкі до впливу шкідливих факторів, але облицювання, виготовлені з використанням нових технологій, мають додаткове захисне покриття, яке захищає колір від УФ-випромінювання і навіть дозволяє видаляти забруднення. Такий вид шпалер добре підійде в сухих приміщеннях — наприклад, в спальні або вітальні.

З іншого боку, верхній вініловий шар відрізняється прекрасними параметрами міцності. Він не тільки стійкий до ультрафіолетового випромінювання, але і не вбирає плями. Утворену бруд легко видалити тканиною, змоченою м’яким миючим засобом. Шпалери з вініловим покриттям ламинируются, що додатково запобігає появі слідів зносу. Такий вид облицювання при правильному догляді збереже бездоганний вигляд довгі роки і може використовуватися навіть в приміщеннях з підвищеною вологістю.

Серед наявних на ринку шпалер можна виділити естетичні типи, які впливають не тільки на оформлення, а й на функціональні розміри приміщення. Єдиний варіант — це базовий візерунок облицювання. Він відрізняється гладкою поверхнею і одним специфічним кольором. Окремі вироби можуть відрізнятися обробкою — в нашій пропозиції ви знайдете матові шпалери, в тому числі з перламутровим або металевим блиском. Цей вид облицювання ідеально підходить для невеликих приміщень, яким необхідно оптичне збільшення. Яскравий колір і гладка фактура НЕ будуть перевантажувати композицію і створять універсальний фон для стильних аксесуарів.

Шпалери з малюнком складають найбільшу групу товарів. Ви можете використовувати їх декоративний потенціал в будь-якому приміщенні. Величезний вибір орнаментів, мотивів і імітацій спонукає шукати цікаві ідеї для аранжування. У маленьких кімнатах не варто використовувати візерункові шпалери на всіх стінах — ефект може їх приголомшити. Використовуйте декоративне облицювання на відкритих ділянках, а решта поверхні обробіть рівномірно, щоб додати інтер’єру враження простору.

Серед візерункових шпалер є варіанти для використання в дитячих кімнатах. Для виробів для цього характерні цікаві казкові мотиви. Часто на ілюстраціях зображені персонажі з фільмів або серіалів. У нашому асортименті ви легко знайдете шпалери із зображенням улюбленого героя вашої дитини. Таким чином ви зробите своїй дитині приємний сюрприз і створите простір для відмінного веселощів. Крім того, шпалери для дитячих кімнат захищені миється покриттям. Завдяки цьому з них легко видаляється бруд, а привабливий візерунок довгий час буде радувати око малюка або підлітка.

Іноді форма — це не просто принт — це ще і рахунок-фактура. Найчастіше стильне тиснення має форму штофа або іншого геометрично-рослинного орнаменту. Як вже було сказано, шпалери з рельєфним малюнком відмінно підходять для маскування нерівностей стін. Нерівна текстура приховує недоліки, але може пригнічувати інтер’єр. Тому використовуйте цей вид облицювання в великих приміщеннях або тільки в позначених декоративних зонах.

Також уникайте розміщення шпалер з тисненням на кухні — якщо жирні плями і інша стійка бруд прилипне до увігнутої частини малюнка, їх буде складно видалити, а інтенсивне очищення може вплинути на текстуру. При нанесенні шпалер з тисненням звертайте увагу на матеріал виготовлення. У разі паперового покриття слід дотримуватися особливої ​​обережності — притиснення вагонки до стіни також може спотворити малюнок. Якщо ви вибрали вінілові шпалери, вам нема про що турбуватися — вони набагато стійкіше до механічних пошкоджень.

Серед пропонованих в нашому магазині шпалер під фарбування ви також знайдете варіанти, призначені для самостійної фарбування. Виберіть вподобаний колір або створіть унікальну кольорову композицію, щоб підкреслити стильну фактуру шпалер. На візерунку, крім іншого, можуть бути зображені квіти, цеглу або геометричні фігури.