Маленькі кімнати потребують обшивки, яка не буде їх перевантажувати

Маленькі кімнати потребують обшивки, яка не буде їх перевантажувати. Ви отримаєте відчуття простору завдяки світлим тонам і дрібним візерункам. Вінілові шпалери на флізелін жовто-сірого кольору відмінно підійдуть для сучасних невеликих інтер’єрів. Яскраві трикутники створять в кімнаті ілюзію гри світла і глибини. Якщо ви шукаєте обробку для кімнати, оформленої в класичному стилі, виберіть один з безлічі доступних відтінків моделі Ізье. Приглушені і в той же час ніжні кольори привнесуть в інтер’єр приємну атмосферу, а також створять елегантний фон для інших елементів декору.

Вибираючи шпалери для себе, зверніть увагу на спосіб монтажу — особливо якщо ви хочете зробити це своїми руками. Існує два основних способи нанесення: «клей для стін» і «клей для шпалер» — який з них вам зручніше? Деякі моделі забезпечені самоклейним шаром — це привабливий спосіб монтажу, але працює він тільки в разі декоративної фотошпалери невеликого розміру.

Купуючи досить рулонів, щоб покрити стіни в даному інтер’єрі, переконайтеся, що всі продукти з однієї партії. Ви знайдете його номер на упаковці. Це важливо, тому що відтінок може трохи відрізнятися від партії до партії через зміну чорнила, матеріалу підкладки і навіть температури під час виробництва. Набір роликів з однаковим номером партії дає 100% гарантію стабільності.

Ви купуєте шпалери з малюнком? Перед тим, як прикріпити його до стіни, перевірте, як збігається малюнок на смугах. Зверніть увагу, що по краю є «вирізане» зображення. В такому випадку необхідно поєднати сусідні смуги облицювання, щоб вийшов безшовний візерунок. Якщо потрібно переставити ковзани, можливо, вам доведеться придбати запасні ковзани.

Готуєшся до збірки? Ось аксесуари, які можуть вам знадобитися!

Гіпсобумага — допоможе замаскувати і укріпити тріщини в штукатурці та інші дефекти стін, підвищити звукоізоляцію, підготувати основу для клеєння шпалер. Однак пам’ятайте, що він не підходить для вологих приміщень.
Клей для шпалер — препарат, необхідний для нанесення вагонки на стіну. Не забудьте змастити шпалери або будівельну основу відповідно до рекомендацій виробника вибраних шпалер.
Бордюри — самоклеючі декоративні смуги — прекрасне доповнення до шпалер. Виберіть правильний візерунок, щоб урізноманітнити композицію. За допомогою бордюру також можна приховати край шпалер.

Шпалери вже наклеєні на стіну? Пам’ятайте про правильний догляд. Перевірте, як правильно чистити вагонку. У більшості випадків підійде волога тканина, а в деяких — пориста губка. З вініловими шпалерами ви знайдете інформацію про стійкість до стирання — завдяки цьому вам не потрібно турбуватися про те, щоб пошкодити шпалери на кухні, видаляючи найстійкіші плями. Таким чином, ви збережете привабливий зовнішній вигляд облицювання на довгі роки, а коли прийде час ремонту, ви зможете легко зняти і просушити.