Ставимо японські штукатурки

Ставимо японські штукатурки

Категорія: Декоративні ефекти

Японська штукатурка — це декоративний оздоблювальний матеріал, який можна наносити на поверхні стін і стелі. Покриття з них добре маскує будь-які нерівності.

Японські штукатурки можна використовувати на всіх типах стін і стель: безпосередньо на «сирому» бетоні, існуючої штукатурці або фарбах, стінах з гіпсокартону, дереві, полістиролі і багато іншого. Однак їх поверхню необхідно заздалегідь гарненько підготувати. Основа повинна бути повністю сухим і чистим. Останній шар повинен міцно прилягати до основи. Якщо стара фарба відшаровується, соскребите її. Будь-які шпалери слід заздалегідь видалити.

Перед нанесенням штукатурки стіни і стелю слід покрити ґрунтовкою, спеціально розробленої для японської штукатурки. Після нанесення поверхня повинна добре висохнути. Така основа не тільки вирівняє всмоктує здатність підстави, а й освітлить колір стіни. Це особливо важливо, якщо вона набагато темніше обраного кольору штукатурки. Завдяки такій обробці значно скоротиться витрата гіпсової маси. Сталеві поверхні, деталі, схильні до корозії, слід захистити антикорозійною фарбою і фінішним покриттям.

Відповідне кількість води наливається в вміст упаковки (як зазначено на упаковці) і перемішується до отримання однорідної маси. Приготовану таким чином штукатурку залишають на годину, щоб вона повністю просочилася.

Для нанесення японської штукатурки не потрібно ніяких спеціальних інструментів. Все, що вам знадобиться — це терка і валик, яким ми наносимо масу на стіну, рівномірно розтягуючи її за допомогою терки. Шар матеріалу, що наноситься повинен бути максимально тонким. Придавити штукатурку валиком, розгладити шпателем і вирівняти їм краю. Завдана маса сохне приблизно 48 годин.

Ми можемо використовувати один і той же матеріал кілька разів. Для цього соскребите нанесений шар штукатурки після того, як він буде ретельно зволожений. Добре перемішайте віддалену масу, додавши води до потрібної консистенції. Повторно нанести шпателем, валиком або пістолетом.