При облаштуванні спальних кімнат виникає серйозний знак питання

Категорія: Кольорові фарби

При облаштуванні спальних кімнат виникає серйозний знак питання. Незалежно від того, чи використовувати всю палітру доступних кольорів або обмежитися тільки приглушеними кольорами. Відповідь здається досить простим. Навряд чи хтось зважиться використовувати контрастні кольорові сполучення в кімнаті для відпочинку. Зазвичай в першу чергу з’являються сірий, коричневий, білий і пастельні тони.

Приглушена спальня повинна сприйматися як синонім нудного інтер’єру? Не обов’язково. Приглушені кольори, як і інші кольори, можуть створювати злегка відображає, трохи чарівну атмосферу, яка, крім того, також буде відображенням стриманої елегантності.

коричнева спальня

Стиль ар-деко дуже зручний в коричневих тонах. Коричневий мікс являє собою дуже елегантний квадрат, прямокутник або коло. Причому тут працюватимуть дуже точно вишукані матеріали, а звичайна форма поступається місцем вишуканої і трохи химерною. На ліжку ви знайдете важке, але в той же час дуже приємне на дотик покривало, а на підлозі м’який килимок. Також приверне увагу незвичайний за формою оббивний матеріал головах. Стіна прямо за нашою головою вважається вишуканою, тому варто виділити її.

Примітка: коричневі тони стін відмінно підійдуть до дерев’яних меблів натуральних тонів. Штучні матеріали або виконані в світлих тонах зроблять інтер’єр нарядно.

Також ставимо на теплий колір світла, який переходить в жовтий колір. Тоді, впавши на стіну, промінь світла зробить цікаве колірне враження.

Спальня в бежевому кольорі

Найпростіше буде вибрати для бежевих стін інше обладнання. Базовим набором меблів можуть бути дерев’яні шафи-купе, а також готові гарнітури з МДФ або пластика.

В бежевій спальні ми можемо зарезервувати місце для квітів або інших, більш чітких візерунків. Вони прекрасно впишуться на гладкі ніжні стіни. Що стосується обробки, тут відмінно підійдуть як дерев’яні, так і металеві каркаси ліжок, особливо багато декорована.

Щоб виділити з бежевого інтер’єру частина класики гламурного стилю, варто перефарбувати одну зі стін фарбою «металік» в золотистий відблиск. Тоді ми привнесемо в інтер’єр трохи оригінальності і при цьому створимо дуже незвичайний декоративний ефект.

Спальня в пастельних тонах

Цікаві також поєднання двох і більше кольорів. Однак якщо ми наважимося на таке двокольорове рішення, спробуємо знайти баланс між двома колірними акцентами. Переважання занадто яскравих пастельних тонів може здатися досить одноманітним. З іншого боку, занадто темні кольори зроблять інтер’єр надмірно менше.

Пастель створює дуже веселі колірні поєднання. Вони відмінно впишуться в інтер’єри, де ми хочемо домогтися весняної стилізації.

Природні колірні поєднання, такі як бежевий, коричневий або пастельний, — ідеальна можливість для використання дерева. В цьому випадку не будемо обмежуватися тільки меблями. Не менш цікаво дерев’яні дошки будуть виглядати як настінне покриття, а спальня буде дуже оригінальною, якщо рейки розмістити прямо за стіною за ліжком.

Для обробки підлоги виберіть проміжний колір, наприклад, сіро-бежевий. Тоді ми доб’ємося тонкого компромісу між дуже темним підлогою і повністю світлим.