Старовинні меблі, що передаються з покоління в покоління, мають душу та історію

Категорія: Для дерева

Старовинні меблі, що передається з покоління в покоління, мають душу та історію, а значить, є великою сентиментальну цінність для її нинішніх власників. Роки використання означають, що вони схильні до пошкоджень і вже не виглядають так красиво, як раніше. На щастя, ми можемо легко це змінити. Само собою, звичайно. Ось як це зробити.

Серед старовинних меблів особливою популярністю користуються комоди. Вони, без сумніву, мають видатним шармом і часто мають тонку різьблення. Він вражає кожного відвідувача. Звичайно, на той час, оскільки комод зношений і до того ж дуже темний, він вже не має колишнього пишноти. Однак ми можемо знову вдихнути в нього дух, щоб він привертав погляд своєю унікальністю — унікальністю і неповторністю. Для цього достатньо змінити його колір і ручки.

Необхідне обладнання для ремонту комода:

— наждачний папір по дереву зернистістю 320 (для видалення старої фарби),
— наждачний папір по дереву з розміром зерна 600 (для шліфування поверхні),
— кювету або кювету (для нанесення фарби),
— малярський валик,
— пензлик,
— акрилова емаль по дереву і металу (для фарбування комода),
— акрилова емаль по дереву і металу (для фарбування ручок),
— фольга,
— малярський скотч.

* Кольори емалі в основному повинні залежати від наших переваг. Однак, коли ми маємо справу з комодом, який з роками стає чорним, варто використовувати для його забарвлення світлий відтінок. Фарба, якою ми будемо фарбувати ручки, повинна бути контрастною, щоб підкреслити ці елементи.

Підготовча робота:

Пам’ятайте, що для того, щоб повністю оновити комод, у нас повинно бути достатньо місця. Якщо у нас його немає в кімнаті, де стоять меблі, варто перенести в інше місце. Незалежно від розташування, ми також повинні не забути правильно захистити підлогу фольгою і малярським скотчем, за допомогою якого ми будемо його прикріплювати. Перш ніж приступити до ремонту комода, варто також демонтувати всі ручки.

Крок за кроком:

1. Ми починаємо з ретельного видалення старого лакофарбового покриття наждачним папером зернистістю 320. Це можна зробити вручну або приклавши папір до стрічкової або кутової шліфувальної машині.

2. Позбувшись від старої фарби, ще раз відшліфуйте весь комод (на цей раз папером із зернистістю 600), поки поверхня не стане як можна більш гладкою.

3. За допомогою валика нанесіть обрану акрилову емаль по дереву і металу на поверхню комода, рівномірно втираючи її в кожному місці. У всіх важкодоступних місцях можна використовувати невелику кисть.

4. Після висихання фарби встановіть ручки в комод, закріпіть простір навколо них малярським скотчем і пофарбуйте контрастною емаллю. Після того, як всі висохне, ми знову можемо використовувати комод.