Одностулкові перегородки для ванни

Одностулкові перегородки для ванни

Одностулкові кришка — це одинарна панель, яку можна прикріпити до стіни за допомогою вертикального профілю. Він відкривається в двох напрямках (вліво / вправо), тому, перебуваючи поза ванни або всередині, ви можете зручно штовхати або тягнути стулку.

Одностулкові перегородка для ванни, — хороше рішення для більш коротких ванн, які не потребують повної установки. Одна панель буде працювати в будинках, населених дорослими (діти зазвичай невміло користуються душем, через що вода розбризкується у багатьох напрямках). Оптимальна ширина панелі коливається в межах одного метра і дозволяє убезпечити зону, в якій ви стоїте під час прийняття душу.

Складна перегородка для ванни

Цей тип покриття зазвичай складається з двох або трьох панелей, але деякі моделі і вироби на замовлення мають більше сегментів. Складну перегородку для ванни, незалежно від кількості панелей, можна скласти одним з двох способів — як гармошку або загнув останній сегмент всередину ванни.

Складається всередину модель — найпопулярніше рішення, яке добре підходить для ванн незвичайних розмірів і форм. Вибір оптимальної ширини панелей і можливість їх вигину — ось фактори, завдяки яким ви можете створити зручну кутову перегородку для ванни — навіть в напівкруглої ванні, яку надзвичайно важко закрити. Ви розмістите панелі таким чином, щоб захистити решту простору ванної кімнати при використанні душа, а потім змініть положення сегментів, щоб забезпечити кращу циркуляцію повітря у вологому кімнаті.

резюме

Якщо вам потрібна надійна захист від бризок при прийнятті душу або ванни, виберіть двосекційну перегородку для ванни. Це зручний варіант, якщо ви часто приймаєте швидкий душ або дозволяєте дітям грати в ванні. Однак фіранка з двох частин — не найкраще рішення, якщо ви використовуєте сушилку для білизни, що висить над ванною.

Вам потрібна хороша циркуляція повітря у ванній? Одностулкові перегородка, завдяки своїй скромній конструкції, дозволить швидше відводити вологу після ванни або з одягу, повішеного після прання. У той же час він забезпечить вам необхідну мінімальну захист від бризок при використанні душа.

У вашій ванни асиметрична форма або вона незвично влаштована? Кутова перегородка для ванни в версії, яка складається всередину, — це опція, завдяки якій ви можете вирішити проблеми, що виникають в результаті оригінального оформлення ванної кімнати. Рухливі панелі дозволять створити широку стіну або кабіну — в залежності від ваших потреб в тій чи іншій ситуації.

Незалежно від того, яку модель екрану ви виберете, зверніть увагу на якість виготовлення. Гладка поверхня не накопичує вапняний наліт і її легко утримувати в чистоті. Ретельно виготовлені профілі стійкі до негативного впливу вологи, а точно склеєні прокладки підвищують ефективність всієї конструкції.

Ознайомтеся з нашою пропозицією перегородок для ванн і знайдіть модель, яка буде відповідати всім вашим очікуванням з точки зору естетики і функціональності. Ми впевнені, що ви не будете розчаровані моделями з нашого асортименту, тому даємо на них 10-річну гарантію! Перевірте, що ми приготували для вас, і змініть оформлення вашої ванної кімнати.