Яку шторку для ванни вибрати?

Яку шторку для ванни вибрати?

Категорія: Екрани

Ви любите розслаблюючі ванни, але в повсякденному житті часто вибираєте душ? Незалежно від розмірів ванної, ви можете облаштувати її відповідно до своїх потреб. Замість того, щоб коливатися між ванною і душовим піддоном, виберіть перегородку для ванни і подивіться, який комфорт вона принесе в вашу зону для купання!

Переходимо до наступних абзацах:

Шторка для ванни — чи варто в неї вкладатися?
Яку шторку для ванни вибрати? типи екранів
резюме
Шторка для ванни — чи варто в неї вкладатися?

Правильно підібрана перегородка для ванни здатна не тільки захистити ванну кімнату від бризок, а й підкреслити її сучасний стиль. Елегантне скління — відмінний спосіб оптично відокремити зону купання від решти кімнати. Такий розчин стане в нагоді як для швидкого душа, так і для домашнього СПА. Бар’єр із загартованого скла довше зберігає приємне тепло, запобігаючи потрапляння води на килим, підлогу та інші меблі.

В яких ситуаціях необхідно обладнати ванну ширмою? Про цю покупку варто подумати, якщо ви користуєтеся функцією душа кожен день і у вас немає окремого піддона з належним захистом. Незалежно від позиції, яку ви приймаєте при прийнятті душа у відкритій ванні, зазвичай розбризкують воду. Що виникає в результаті надмірна вологість вимагає регулярної сушки і, в кінцевому підсумку, може призвести до зростання грибка і цвілі в стиках стиків або в кутах кімнати.

Шторка для ванни стане в нагоді і під час традиційного купання. Його захисна функція особливо важлива, коли у ванні грають діти. Відповідна завіса теж дозволить створити в домашньому СПА неповторну атмосферу — вона сповільнить охолодження води, збереже корисний вологе повітря і конденсує приємний аромат ефірних масел, косметики або свічок. Фізичний бар’єр допоможе на час відрізати себе від решти світу і забути про повсякденні турботи.

Яку шторку для ванни вибрати? типи екранів

Запорука ефективної захисту ванної кімнати і ідеального стилістичної відповідності — правильно підібрана модель штор. Яка шторка для ванни підійде у вас вдома? Продукція з нашого асортименту відрізняється міцною обробкою загартованого скла, що володіє прекрасними функціональними і естетичними якостями. Скляні перегородки для ванн міцні, і їх легко містити в чистоті. Їх надійність підтверджена 10-річною гарантією. Ви можете вибрати форму моделі в залежності від ваших уподобань.

Двосекційна перегородка для ванни

Цей вид фіранки нагадує душову кабіну. Бар’єр проходить від стіни до стіни, впираючись нижнім краєм в край ванни. Одна панель залишається нерухомою, а інша служить розсувними дверима. Двосекційна перегородка для ванни, наприклад, завдяки своїй характерній структурі ідеально підійде для ванної кімнати, яка обладнана великий вбудованої ванній по всій довжині стіни.

Перевага екрану з двох частин — повний захист від бризок води — жодна крапля води не може вийти назовні. Однак у ефективної вуалі є і недоліки. Подібно душовій кабіні, важко очищати важкодоступні місця, особливо місця, де панелі перекривають одна одну. Додаткове повне огородження ванни зазвичай унеможливлює встановлення сушарки для білизни. Навіть якщо технічно під стелею досить місця, значно обмежена циркуляція повітря продовжить процес сушіння одягу до декількох годин.