Як виправити протікаючий кран?

Як виправити протікаючий кран?

Категорія: Носики, Регульовані

Капає з-під крана не тільки дратує, але і сприяє збільшенню рахунків за воду. При бажанні ми можемо виправити помилку самі.

Необхідні інструменти:

— універсальний розвідний ключ (з плоскими губками)
— плоска викрутка
— кишеньковий ніж
— набір прокладок
— шестигранний ключ (2,5 мм)

Звідки він тече?

Намагаємося з’ясувати причину витоку. У разі змішувачів з двома ручками (з окремою ручкою для гарячої і холодної води) герметичність з’єднань рухомих елементів забезпечується гумовими прокладками. Заміна зношених ущільнень зазвичай вирішує проблему, проте слід знайти витік. Вода може протікати через носик (коли кран закритий), гайку носика, поруч зі штифтом ручки або між головкою і сальником. При виявленні джерела витоку води відключіть подачу води і злийте залишки води з системи.

прокладка головки

Джерелом витоку в області пальця маховика може бути сальник, що оточує його. В цьому випадку зніміть ковпачок з маховика, відкрутіть кріпильний гвинт і зніміть маховик, потім затягніть сальник на штифті. Якщо не допомагає — замініть прокладку. Добре затягнутий сальник на новій прокладці повинен вирішити проблему витоку.

Увага! Нова прокладка повинна бути того ж розміру, що і стара прокладка — краще піти в магазин зі старою прокладкою і попросити у продавця такий же розмір (силіконові або нейлонові прокладки більш довговічні, ніж гумові).

Прокладка на виливши

Гвинт кріплення стяжки слід відкручувати ріжковим або розвідним ключем. Розібравши виливши, зніміть стару прокладку і поставте на її місце нову. Надягаємо носик і затягуємо гайку кріплення.

Заміна головки одноважільного змішувача

Сучасні змішувачі з одним важелем мають міцні керамічні головки замість прокладок. В цьому випадку протікання води може означати необхідність заміни всього акумулятора на новий. Перш ніж ми вирішимо купити новий акумулятор, ми все ж можемо спробувати підтягнути або замінити головку в протікає крані.

Починаємо з відключення гарячого і холодного водопостачання. Наступним кроком буде видалення червоною і синьою заглушки (її можна відкрутити складаним ножем). Так ми доберемося до внутрішнього гвинта (відкручуємо шестигранним ключем). Завдяки цьому можна буде розібрати ручку крана і кільце. Під кільцем, яка затягує головку, знаходиться велика гайка — варто перевірити, чи добре вона затягнута. В іншому випадку це може бути джерелом витоку води.

В іншому випадку відкручуємо ковпачок, щоб дістатися до головки нашого акумулятора. Виймаємо головку — це змінна деталь — і по викрійці віднесемо в магазин. Після установки нової головки — підтягніть окремі елементи крана і перевірте, чи зникла проблема.

Увага! Варто знати, що:
— є головки 3/8 дюйма або 1/2 дюйма;
— спосіб кріплення ручки ділиться на вилку (накрутити ручку на головки) або охоплює (надіти ручку і затягнути гвинтом);
— в магазинах можна знайти слайд-головки (великий стрибок під час стрілянини) або керамічні голови (маленький стрибок під час стрілянини).