Як запобігти вогкості в квартирі?

Як запобігти вогкості в квартирі?

Категорія: Осушувачі, Погліначі волога, Пароізоляційні плівки

Давно відомо, что вогкість краще запобігті, чем боротися з нею. Тому, если ми Хочемо избежать мокрий стін, Варто заздалегідь познайомитися з причинами надлишком волога.

Причини з’явилася волога

Найчастіша причина — неправильно Зроблено вертикальна и горизонтальна гідроізоляція. Потім волога пронікає в елементи огороджувальної конструкції Будівлі. Такоже волога спріяють: недостатня ізоляція стін (особливо в Перемичка), что протікає дах, неправильно встановлен або негерметична система вентиляції. Чи правильна гідроізоляція особливо важліва для плоскої покрівлі, де дощових вода не стікає по поверхні, як у випадку з похилим дахом.

Виток в дренажних трубах и Жолобов або несправні водопровідно-каналізаційні системи такоже спріяють надмірної вологості в будинку. Одна з прозові причин — конденсація водяної пари — при поганій вентиляції, коли пара не відаляється, рівень вологості різко підвіщується. Цей стан є одним з факторів, что віклікають алергію, спріяє розвитку грібків и кліщів.

Як запобігті Накопичення волога?

В принципі, профілактику Найкраще почінаті, коли будинок побудованій. Особливе Рамус слід пріділіті всім дерев’яних елементів (например, ставням, вагонке). Їх слід просочіті розчинники або масляним просоченням, бажано з фунгіцідною дією. Такі поверхні такоже слід покриттям кулею лаку або лакової морилки. Готові стіні (з цегли, плитки або кам’яного облицювання), что НЕ поштукатурені, такоже слід просочуваті — безбарвна просочування кладки створі Спеціальне вологовідштовхувальне покриття.

Такоже ефектівні пароізоляційні плівки. Завдяк нізькій паропронікності тонкі Аркуші фольги особливо добре зарекомендувалі собі на кухні та у ванній. Смужка фольги слід нанести перед Укладання плитки. Такоже может помочь фарбування стін водостійкімі фарбами, Які затрімують невелика Кількість волога. Завдяк цьом пара, что утворюється на кухні або у ванній, чи не буде пронікаті в стіні. Чи не Варто забуваті и про вентиляційні отвори в двері у ванну — смороду забезпечують Правильний рух Повітря.

Вібіраючі меблі (особливо для кухні та ванної), Вибирайте матеріали з покриття, что захіщає від попадання волога. На кухні слід додатково захістіті зону Раковини и плити и вкластись в поглінач волога, встановлений над плитою.

Найпростішій способ запобігті Утворення волога в квартирі — часто провітрюваті всі кімнати, особливо ті, Які схільні до підвіщеної вологості Повітря. Щоб избежать попадання волога рекомендується, самперед, систематично оглядаті вентиляційні канали та пристрої, даху, Ринва, вікна и підвіконня.