Який плитковий клей вибрати? Радимо!

Який плитковий клей вибрати? Радимо!

Клеї і клейові розчини

Тільки правильно підібраний плитковий клей дозволить назавжди закріпити плитку на обраної поверхні. На полицях магазинів ви знайдете широкий вибір розчинів, тому дізнайтеся, що ховається під індивідуальної маркуванням на упаковці і які параметри повинні вплинути на рішення про вибір продукту.

Перейти до наступного:
Ви купуєте плитку? Також пам’ятайте про клей
Властивості плиткового клею
Види плиткового клею
Який плитковий клей вибрати? Вибирайте з урахуванням області застосування і типу підстави.
Ви вибираєте клей для глазурі? Ці поради також будуть вам корисні
Вам подобаються зручні рішення? Ознайомтеся з альтернативою будівельного розчину
Правильно підібраний плитковий клей — запорука довговічності обробки.
Ви купуєте плитку? Також пам’ятайте про клей

Незважаючи на конкуренцію у вигляді водостійких фарб або міцних підлог, керамічна плитка залишається одним з найпопулярніших оздоблювальних матеріалів для будинків і квартир. Вони міцні, легко чистяться, універсальні і виглядають дуже привабливо. Саме це бачення естетично і стильно оброблених інтер’єрів або тераси надихає вас під час шопінгу? Пам’ятайте, що кінцевий ефект, побачений очима вашої уяви, залежить тільки в деякій мірі від типу і міцності обраної вами плитки. Важливий також клей для керамічної плитки, яким ви будете прикріплювати матеріал до обраних поверхонь.

Клей залишається невидимим кожен день, але його роль неоціненна. Так що не купуйте цей товар наосліп! Від цього залежить довговічність кахельної підлоги або стіни, тому так важливо, який плитковий клей ви використовуєте. Ви можете вибирати з широкого асортименту клеїв, що розрізняються за типом або класом. Зробіть остаточне рішення залежатиме від ще кількох важливих факторів. Адже окремі плитки піддаються різним умовам експлуатації. Іноді вони піддаються тривалому впливу води, а іноді вони повинні залишатися стійкими до зміни температури. Чому обраний вами продукт такий важливий? Які фактори слід враховувати при здійсненні покупок? Як правильно вибрати клей для плитки?

Властивості плиткового клею

Правильно підібраний клей для плитки дозволить встановити його назавжди, без ризику розтріскування плитки або появи знебарвлення. Деякі продукти можуть негативно вплинути на глазур, але також і на навколишнє середовище і утруднити установку. Властивості клею визначають довговічність плиткової поверхні і дозволяють матеріалу працювати належним чином. Тому, наважуючись з вибором сполучного, в першу чергу враховуйте:

тип поверхні, на яку будуть наклеюватися матеріали, і чи буде під ними тепла підлога,
місце установки — вирішите, внесете ви клей для підлоги та стін, використовується всередині або зовні, в свій список покупок.
умови — визначте, чи буде кахельна поверхню адаптована до дії вологи, а може і перепадів температури,
гнучкість — висока і міцна еластичність клею є синонімом його високої якості, завдяки чому клей ефективно поглинає вібрації.

Незалежно від того, вибираєте ви клей для плитки зовні або вам потрібно склеїти поверхні всередині будинку, враховуйте інші змінні — в кінці кінців, використовувати один продукт для склеювання різних поверхонь не рекомендується. Важливі як розмір плитки, так і якість підстави (шорстка або опукла). Також при виборі клею слід враховувати час схоплювання продуктів, їх гнучкість, хімічну нейтральність і межа міцності на розрив. Також зверніть увагу на те, чи не викликає алергію обраний клей для керамічної плитки і наскільки сильно він пахне.