Правильно підібраний плитковий клей — запорука довговічності обробки

Клей Bostik — універсальний клей для плитки, в тому числі для великоформатної плитки, а також для архітектурного бетону. Список елементів, які можна ефективно приклеїти, дійсно великий, що дозволяє використовувати його в повній мірі, не витрачаючи даремно придбаний матеріал. Потрібно знати, що кожен раз, незалежно від склеюваної поверхні, створюється ефективне і гнучке з’єднання. Швидко зв’язується і не вимагає попередньої обробки, що ще більше полегшує і прискорює ремонтні, будівельні або оздоблювальні роботи. Його перевагою також є стійкість до перепадів температур і можливість використання як на пористих, так і на гладких поверхнях.

Правильно підібраний плитковий клей — запорука довговічності обробки.

Ви вибрали найкрасивішу плитку для кухні, ванній або тераси? Щоб їх приклеїти, обов’язково виберіть відповідний клей. Цей товар не може бути випадковим! Вибір мас великий і різноманітний, а міцність склеювання багато в чому залежить від використовуваного препарату. Завдяки правильно підібраному продукту ви також уникнете знебарвлення плитки і мінімізуєте ризик появи тріщин при укладанні.

Вибираючи плитковий клей, враховуйте кілька факторів. Важливі тип продукту, тип поверхні, на яку ви будете прикріплювати плитку, її вирівнювання, місце установки і умови, в яких буде перебувати маса і плитка. Також має значення розмір глазурі, водопоглинання і час, відведений на укладку плитки.