Установка умивальника залежить від його типу

Установка умивальника залежить від його типу, в залежності від способу установки, умивальники встановлюються на стіну і на стільницю, встановлюються нагорі шафи або вбудовуються в стільницю.

Якщо умивальник кріпиться на стіну, нам будуть потрібні:

— спиртової рівень
— викрутка / шуруповерт
— ударна дрель
— дюбелі і шурупи (можна придбати в комплекті)
— санітарний силікон
— олівець
— змішувач для ванни, прокладки, сифон
— кронштейни (за бажанням)

Кріплення умивальника до стіни

Крок 1 — вибір місця установки

Місце установки умивальника повинно бути адаптоване до розташування зливної труби і кранів для проточної води. Якщо ми хочемо перемістити раковину в інше місце, ніж раніше, необхідно провести гідравлічні модифікації. Стандартно умивальники встановлюються на висоті 83-85 см від підлоги.

Крок 2 — установка умивальника

Після вибору правильної висоти і точного місця установки за допомогою спиртового рівня визначте місця кріплення кріпильних гвинтів і відзначте їх олівцем. Якщо у умивальника є підстава або для його установки рекомендується використовувати кронштейни, слід також розмітити місця для шурупів, якими ці елементи кріпляться.

За допомогою перфоратора виконайте в стіні отвори для дюбелів, вставте шурупи і надіньте на них умивальник з шайбами. Нарешті, затягніть гвинти.

Крок 3 — установка змішувача для умивальника

Якщо умивальник пристосований для установки акумулятора на його поверхню, вставте змішувач з прокладками в отвір для умивальника, закріпивши знизу металевою стопорною гайкою.

Увага! Різьбове з’єднання можна герметизувати різними способами. Ми можемо вибирати, серед іншого:

— різьбова паста для використання з лляної клоччям (для герметизації металевих різьбових з’єднань),
— різьбова різьблення (для герметизації металевих і пластикових різьбових з’єднань),
— тефлонові стрічки (для герметизації різьбових з’єднань в металевих і пластикових установках).

Крок 4 — підключення акумуляторів до установки

З’єднуємо шланги крана з кутовими вентилями гарячої та холодної води, а сифон — з зливний трубкою. Варто пам’ятати, що кожен з елементів сифона повинен бути обладнаний прокладками для запобігання протікання (зазвичай входять в комплект).

Крок 5 — закріплення і герметизація раковини

Заповніть зазори між стіною і умивальником санітарним силіконом. Наостанок перевіряємо герметичність установки, стабільність кріплення і роботу змішувача для ванною. Сифон і каналізаційну трубу ми можемо приховати напівп’єдесталом або постаментом.