Нове на старе — як покласти панелі на старий паркет або дошки

Нове на старе — як покласти панелі на старий паркет або дошки

Категорія: Неопрацьовані плити, Ламіновані плити, Підложки, Необроблені плити, Підложки

Укладайте дерев’яні або ламіновані панелі прямо на підлогу, прогризенние зубами часу. Це економічне і розумне рішення, тому що ми заощадимо на демонтажі паркету, а заміна старого паркету ризикована через неможливість очистити старий клей (залишаться плями), а також величезного безладу і тривалого часу ремонту.

Найважливішим аспектом при укладанні панелей на стару підлогу є підготовка підстави, тому що старий паркет або дошки після кількох десятиліть використання не уявляють собою гладку і стійку поверхню. Якщо дошки зрушили, не знімайте їх, а вдавите паркетну мастику в просвердлені в них отвори. Найкраще заповнити зазори між дошками одним і тим же матеріалом. Старий сухий і тому нерівний паркет необхідно покрити масою з епоксидної смоли і піску. Засохлу масу на паркеті розрівнюють шліфуванням.

У ситуації, коли паркет настільки пошкоджений, що ми вирішили його відірвати і викинути, дошки під паркетом необхідно очистити і відшліфувати. Потім їх потрібно вирівняти, укладаючи ДСП або плити МФУ або гіпсокартон. Рекомендується відокремлювати дошки від стін компенсатором (клинами). Також необхідно, щоб між пластинами залишалися зазори 2-3 міліметра, щоб вони могли працювати при зміні обсягу під впливом температури і вологості. У цьому немає необхідності, коли панелі фрезеруються за запитом, тому що в цьому випадку краю навмисно не збігаються ідеально, щоб зазори зберігалися після їх з’єднання.

Старий дощату підлогу на балках може дати тріщину в багатьох місцях. Найчастіша причина цього — гнилі балки. Потім вам потрібно розібрати дошки і замінити пошкоджені балки, а потім знову укласти дошки, але в цьому немає необхідності. На дощату підлогу, незалежно від того, залишаємо ми старі дошки або тільки балки, слід укладати ДСП і тільки на завершення — дерев’яні панелі або ламінат.

Якщо ми кладемо дошки прямо на балки, їх слід попередньо вирівняти, забивши дерев’яні клини там, де це необхідно. Щоб клини не зісковзували під час використання статі, їх добре зміцнити пенополіуретаном.OSB, MFP і гіпсокартонні плити кріпляться до балок і дощок за допомогою цвяхів, спіральних цвяхів або шурупів по дереву. Куплені панелі — як дерев’яні, так і ламіновані — потрібно розпакувати приблизно через 2 дня.

Вони повинні лежати в кімнаті, де їх розмістять на це кількість часу. Фахівці радять закладати так звані Підкладка для панелей, яка підвищить міцність статі і усуне неприємний шум ударів панелей при ходьбі. Щоб стики між елементами панелей були непомітні, панелі слід розташовувати перпендикулярно вікну.

Панелі працюють під час використання, тому при їх укладанні необхідно залишати простір для розширення поруч зі стінами. Деформаційні шви замасковані планками, прикріпленими до стін. Якщо ми встановлюємо панелі в великих приміщеннях або в приміщеннях складної форми (T, F, L і т. Д.), Пол слід розділити на більш дрібні області за допомогою компенсаційних швів. Ці перерви призначені для забезпечення належного функціонування панелей на великий і складної поверхні. Панелі підлоги встановлюються, вставляючи язички в пази і защелкивая їх або склеюючи.