Імітація природи — шпалери з малюнком каменю, шкіри, хутра, дерева

Імітація природи — шпалери з малюнком каменю, шкіри, хутра, дерева

Категорія: Декоративні шпалери

Шпалери знову в моді. На ринку ми можемо захоплюватися пропозицією, яке різноманітно за малюнками, квітам, фактурами і розмірами. Сьогодні за допомогою правильно підібраного малюнка шпалер наші інтер’єри можуть перетворитися в теплі і оригінальні кімнати, в яких ми відчуємо себе як в ексклюзивній квартирі, де стіни обтягнуті шкірою, або як в гірському будинку з дерев’яними стінами.

Є багато причин, за якими ми вирішуємо використовувати шпалери в своєму будинку. Іноді це пов’язано з нашими перевагами, іноді з пропозицією дизайнера інтер’єру, а іноді з практичними міркуваннями. Бувають ситуації, коли особливо рекомендується вибирати конкретний вид шпалер: доречно приховати недоліки стін, особливо будь-які нерівності, необхідно захистити від бруду (використовувати шпалери, що миються), необхідно приглушити інтер’єр або добре візуально утеплити кімнату і нарешті додати інтер’єру привабливий характер.

Шпалери бувають декількох типів:

— Папір — ці види шпалер не є водостійкими, але деякі можна додатково захистити лаком або акрилом.

— Вініл — вологостійкі, що миються, можуть мати рельєфний малюнок. Вони міцніші, ніж паперові.

— Номери -woven матеріал — нетканий матеріал являє собою посилення під зовнішньої вінілу або шару тканини. Це дуже гнучкі шпалери, які легко маскують будь-які нерівності стін. Їх укладають «всуху», тобто без використання клею.

— Raufaza — це паперові шпалери, армовані деревним волокном, що надає їм привабливу текстуру. Його можна використовувати практично в будь-якому приміщенні і багаторазово фарбувати.

Шпалери — ідеальне рішення, якщо ми хочемо отримати привабливий малюнок на великих поверхнях, чого може бути важко домогтися за допомогою інших методів. Їх велика перевага — сучасні, швидкі відповідно до модним дизайном і проста заміна. Новітнім трендом в області облицювання стін уже кілька років є шпалери, що імітують натуральні матеріали — конструкції з дерева, бетону, каменю, шкури тварин. Завдяки сучасним технологіям друку вони візуально ні в чому не поступаються своїм прототипам.

Шпалери, натхненні найціннішим подарунком природи — лісом, візерунками і кольорами демонструють красу і різноманітність природи з усім її характером — кольору деревини ніколи не бувають однорідними, і якщо шпалери не паперові, а, наприклад, нанесення розпиленням, вони може відчуватися пористість кори дерева, наприклад берези. Такі шпалери, як бамбук і дерево (імітація), теплих, природних кольорів і різної текстури, ідеально підходять для інтер’єрів, натхнених природою та екологією, а шпалери, які виглядають так, як ніби вони зроблені з різних плит, — для будинків, оформлених в сільському стилі. Візерунок з японської високою травою створить заспокійливу атмосферу в передпокої або ванною. Імітація каменю на стіні — прекрасне доповнення до простого, мінімалістичному стилю.

Шпалери, що імітують шкіру, з оригінальною структурою зміїної луски, шкіри буйвола або лані — призначені для любителів екзотики — часто також в ексклюзивному, велюровому виконанні. Такі візерунки відмінно гармонують з сучасним дизайном вітальні або їдальні. Шпалери, що імітують стьобану шкіру, дуже популярні і підходять для офісів або спалень.

Візерунки, що імітують натуральний матеріал, дуже привертають увагу і стають домінуючим елементом у тій чи іншій кімнаті. Тому в обраному інтер’єрі досить покрити тільки одну стіну. Також оригінально наклеїти такі шпалери на одну з дверей в квартирі.