Комфортно з народження — дитяча і дошкільне царство

Комфортно з народження — дитяча і дошкільне царство

Категорія: Декоративні ефекти, Іграшки

Діти змінюють нас. Вони не тільки перевертають наш раніше упорядкований спосіб життя з ніг на голову, а й змушують нас повністю реорганізувати наш будинок і дивитися на все з іншого боку. Тому що у дітей свої потреби в просторі, меблів і в тому, як проводити час. Наша дитяча кімната може бути стильною, але найчастіше важливіше зручність використання, інновації, безпека і економічність.

Облаштовуючи кімнату для народження дитини, слід пам’ятати, що протягом найближчих 6 років малюк, малюк і дошкільник повинні відчувати себе в цій кімнаті комфортно. Інтер’єр повинен бути витриманий в пастельних тонах, щоб не дратувати почуття малюка, але барвисті аксесуари у вигляді радісних картинок дуже корисні для розвитку новонароджених, які можуть бачити тільки виразні основні кольори. Ми фарбуємо стіни нетоксичними, миються або стійкими до стирання фарбами (акриловими, керамічними або латексними), щоб через рік або два ми змогли очистити плями від брудних рук дитини.

Також можна використовувати шпалери, що миються, малюнок на яких замаскує пятна.ето не можна змити. Постелити килим в дитячій кімнаті дуже практично, тому що через можливість дитини зісковзнути з так званої пеленальний столик, пелюшку дитині можна змінити на підлозі. У наступні роки це буде приємна і тепла ігрова поверхня на кілька років.

Також знадобляться гігієнічний відро з кришкою або кошик для використаних підгузників і корзина або ящик на вішалках для іграшок. Крім прикроватной лампи, необхідної для нічного годування і переодягання, дуже практичний диммер для верхньої лампи.

Меблі для немовляти — це в основному дитяче ліжечко і комод для одягу і стілець або крісло для годування. Цією меблів, а також інших меблів, яка знадобиться в найближчі роки життя дитини, такий як стіл і стільці або книжкова шафа для прибулих іграшок, всім цим елементам меблів можна надати цікавий характер і особливий стиль. дитячу кімнату, пофарбувавши їх в один або два кольори, наприклад, в білий з елементами червоного або жовтого з синіми вставками. Для цього ми використовуємо фарби без хімічних розріджувачів.

В кімнату маленької дитини варто повісити штори з щільної тканини або з темною підкладкою, щоб в сонячні літні дні діти не прокидалися на світанку. Також необхідно місце для викладки — на коркову або магнітну дошку можна повісити твори мистецтва з дитячого саду, сімейні фотографії або улюблені листівки. Ви можете створити магнітну дошку самостійно, пофарбувавши відповідну ділянку стіни магнітної фарбою, а потім обрамити цей фрагмент смугами, і таким чином ми отримаємо стільки місця, скільки потрібно для роботи нашої дитини.

Гойдалки — незамінний проведення часу для маленької дитини, якій без гойдалок не обійтися. Восени і взимку в другій половині дня, коли дитячий майданчик темна, мокра або засипана снігом, голодна дитина може гойдатися у власній кімнаті. Досить міцних гачків, гойдалок і навіть гамака під дахом нашого будинку.

Іграшки в кімнаті дитини повинні бути легко доступні, щоб дитина могла легко дотягнутися до них. При цьому система зберігання повинна бути спроектована таким чином, щоб дитина охоче прибирав їх в кінці дня. Для цього служать різні ящики, скрині і корзини. Під дитячим ліжком, в ящиках, також може бути місце для зберігання деяких скарбів малюка. Якщо підняти ліжко на 10 см, під неї помістяться навіть 4 ящики. Це буде додаткове місце для зберігання не тільки іграшок і постільної білизни, а й частини дитячого одягу.