Дані по віконній рамі можна знайти в проекті — там вказано кількість вікон і їх розмір

купуємо вікна

Категорія: Мансардні вікна, Вікна, Для вікон, Для вікон, Для вікон

Дані по віконній рамі можна знайти в проекті — там вказано кількість вікон і їх розмір. Матеріал, зовнішній вигляд і параметри ми вибираємо самі.

матеріал

Перше рішення зазвичай стосується матеріалу — ми можемо вибрати вікна з дерева або ПВХ (на ринку є і алюмінієві вікна, але їх вибирають набагато рідше). Вікна ПВХ більш популярні, оскільки вони більш дешевий продукт і практично не вимагають ніякого відходу, крім миття. Їх можна замовити в будь-якому кольорі, в тому числі зі шпоном, що імітує різні породи дерева. Дерев’яні вікна сприймаються як продукт дещо вищого класу; однак багато інвесторів побоюються, що їх зміст буде обтяжливим. І хоча застосовувані в даний час методи захисту та оздоблення деревини роблять цей догляд менш обтяжливим, ніж раніше, справа в тому, що власникам дерев’яних вікон доводиться кожні 5-6 років замислюватися про їх перефарбування.

параметри

Доступні на ринку Windows можуть істотно відрізнятися за параметрами — навіть якщо на перший погляд виглядають однаково. Найбільш важливі з них стосуються теплоізоляції і взломостойкости вікна.

Теплоізоляція.

Він визначається коефіцієнтом теплопередачі U, одиницею виміру якого є Вт / (м 2 K). Чим він нижчий, тим краще (тим менше тепла буде йти з дому через вікна). За регламентом не може бути вище 1,7-1,8. На практиці, однак, навіть стандартні вікна мають кращі параметри — ми повинні шукати ті, у яких коефіцієнт U становить близько 1,1 або навіть нижче 1,0. У вікнах ПВХ теплоізоляція залежить в основному від кількості камер профілю (чим більше, тим краще), в дерев’яних вікнах — від товщини профілю (чим товще, тим тепліше).

Захист від злому.

Вікно може мати різні класи захисту від злому. Якщо нам потрібні вікна з підвищеною стійкістю до злому, то слід замовляти клас WK1 або WK2. Вікно повинне мати відповідний сертифікат, що підтверджує його клас стійкості. Такі вікна дорожче стандартних.

спосіб відкриття

Сучасна фурнітура, якій зараз оснащені вікна, дозволяє зручно управляти ними і відкриватися різними способами. Вікна можуть бути фіксованими (такі найдешевші), поворотно-відкидні вікна. Якщо ми плануємо купувати великі двері для терас, ми можемо вибрати їх у відкидному-розсувному виконанні.