Готові дерев’яні підлоги

Готові дерев’яні підлоги

Категорія: Тришарові дошки, Паркет

Паркет і дошки не завжди виготовляються з необробленого дерева. Ми також можемо знайти ті, коториепокритие лаком або маслом, що дозволить швидко отримати дерев’яна підлога, готовий до використання.

Готові дерев’яні підлоги доступні в декількох варіантах обробки: лаковані, промаслені або промаслені щіткою. Завдяки передовим технологіям нанесення лаку і масла одержувані покриття часто набагато кращої якості, ніж покриття, отримані традиційним методом. Пол з таких матеріалів можна оновлювати кілька разів.

Тип підлог.
Заводські дерев’яні підлоги — це паркет і дво- і тришарові дошки.

паркет

Він складається з дерев’яних клепок, зроблених з твердого дерева, широко відомих як палиці, які мають язички і канавки, які використовуються для їх з’єднання. Їх можна обробити маслом або лаком.

двошарові дошки

Це елементи з розмірами, аналогічними традиційному паркету, але з двошаровою структурою і лакованої поверхнею.

тришарові дошки

Вони складаються з трьох шарів загальною товщиною 24-20 мм: верхнього (4-6 мм), що несе і стабілізуючого. Верхній шар деревини кілька разів покривається лаком або маслом, а наступні шари лаку упрочняются ультрафіолетовими променями.

метод обробки

Спосіб обробки сильно впливає на зовнішній вигляд підлоги. Якщо ви купите готовий паркет або дошки, то відразу побачите, як вони будуть виглядати після укладання.

лакування

Матеріал для чистового статі закріплюється декількома шарами лаку, зміцненого УФ-лампами. Найчастіше це напівматовий лак — він має дуже природний вигляд і тому є найбільш часто використовуваних лаком. Лакованому підлогу найпростіше в догляді і використанні, його можна оновлювати кілька разів.

змащений маслом

Промаслені підлоги доступні в широкому діапазоні порід дерева і масляних кольорів, від безбарвного до коричневого і чорного. Незважаючи на зміну кольору, текстура деревини добре видно завдяки правильному способу нанесення. Цей вид обробки робить дерев’яну поверхню матовою, але при цьому має дуже природний вигляд, зберігаючи при цьому природну структуру деревини.

Матовий, промаслений

По-перше, дерево старіє. Для цього потрібно очистити м’які частини річних кілець, щоб створити ніжні поглиблення. Чим сильніше диференціація зерен, тим сильніше ефект. Після брашірованіе підлогу покривається маслом. Отримана таким чином структура здається особливо автентичної. Більш того, спеціально зроблені виїмки роблять менш помітними будь-які сліди використання.