На що звертати увагу при покупці душової кабіни?

На що звертати увагу при покупці душової кабіни?

Категорія: Душові кабіни

Якщо на одвічне питання «ванна або душ?» Ми відповіли на душову кабіну, пора подумати, яка душова кабіна найкраще підійде для нашої ванної кімнати, будучи при цьому повністю функціональним і комфортним рішенням.

Зазвичай ми вибираємо душову кабіну, коли в нашій ванній мало місця і ми не можемо дозволити собі ванну. Душ також є більш економічним рішенням, якщо врахувати витрата води. У великих ванних кімнатах ми можемо дозволити собі встановити як ванну, так і душову кабіну.

Слід ретельно продумати покупку душової кабіни. Це один з елементів ванної кімнати, який ми встановлюємо багато років і рідко міняємо. Він повинен бути не тільки міцним і надійним, але і відповідати стилю нашої ванної кімнати. Найчастіше ми вирішуємо купити вже готову кабіну, яка є в актуальному пропозиції магазина. Вони доступні в різних варіантах, тому ми можемо легко адаптувати кабіну до наших потреб.

Види душових кабін

Найпопулярніша модель — кутові кабіни, які ми встановлюємо біля стін. Вони займають мало місця, тому є найкращим рішенням у маленьких ванних кімнатах. Такі кабіни бувають різних виконань: квадратні, напівкруглі, п’яти або шестикутні. Ще одне рішення — навісні кабіни, що примикають тільки до однієї стіни. Однак, як і окремо стоять кабіни, вони займають багато місця і не всім по кишені. Однак вони відмінно підходять для великих ванних кімнат і банних салонів, оскільки є прикрасою приміщення. Однак гарне рішення — це душова кабіна вбудована — при такому рішенні нам залишається тільки купити душовий піддон і двері. Звичайно, якщо у нас є особливі вимоги або наявні на ринку кабіни нам не підходять, можна купити кабіну за спеціальним замовленням.

 

Скло і полістирол

Часто зустрічаються душові кабіни з пластика (полістиролу). Перевага цього матеріалу в тому, що його легко містити в чистоті, але слід пам’ятати, що він не дуже міцний і його легко подряпати. Загартоване скло — більш дорогий матеріал, але однозначно більш міцний. Його товщина може становити від 3,5 до 6 мм.

Брелоки і аксесуари

Плануючи придбати душову кабіну, також варто задуматися, які двері буде найбільш функціональної в нашій ванній кімнаті. У маленькому приміщенні найкраще підійдуть розсувні або складні двері. А ось класичним рішенням є орні двері, яку можна придбати в одно- або двостулкові версії. Двері повинні бути міцною і довгі роки працювати на напрямних, тому їх виготовлення вкрай важливо. Також варто уважно перевірити герметичність всієї конструкції і тип підкладки, щоб під час купання було максимально комфортно. Додаткові функції, таких як гідромасаж, може стати відмінним вкладенням коштів.