Як оформити сучасний душ без піддону?

Як оформити сучасний душ без піддону?

Категорія: Лінійні водостоки, Стіни і двері

Душова кабіна — відмінна альтернатива ванні, яка, незважаючи на комфорт під час прийняття душу, займає багато місця у ванній і суттєво впливає на кількість рахунків за воду.

До сих пір ми в основному воліли традиційні душі з дитячим басейном і розсувними дверима. Ми потихеньку укладаємо їх на відпочинок, і їх місце займають сучасні душові кабіни без піддону. Завдяки відмові від душового піддону ми можемо вільно створювати форму і розмір душової поверхні.

Душ без піддону? Так що це буде дуже сучасно

Це факт, що душ без піддону неминуче асоціюється з сучасністю і естетикою, але також з набагато більшими труднощами при складанні. Чи так це насправді? Перш за все, якщо ми замислюємося про встановлення у ванній душової кабіни без піддону, ми повинні включити її в перші плани будівництва нашого будинку. Для цього типу установки потрібен великий ухил в душовій зоні в сторону зливу.

Якщо ми хочемо, щоб ванна була на одному рівні з усіма іншими кімнатами в будинку, необхідно попереднє облаштування душової кабіни. Зниження рівня землі на 15 сантиметрів — це абсолютний мінімум для установки всієї каналізації зі зливом під підлогою.

Яка плитка для поверхні такої душової кабіни?

Найбільш часто пропонована плитка — це плоска плитка з ПВХ без додаткових виступів, з невеликою площею, яка полегшує укладання на похилий підлогу.

Типи стоків:

Є два типи водостоків: лінійні і точкові. Лінійний водовідвід представляє собою душовою канал, розташований під підлогою, прикритий довгастої гратами. Його стандартна глибина — 12 см. З іншого боку, точковий слив, тобто слив для підлоги, являє собою слив під поверхнею плитки і грати, розміщену зверху. Якщо у нас велика душова зона, ідеальним рішенням буде слив у вигляді арки. Щоб водостічні системи виконували свою функцію, необхідно в їх сторону зробити ухил. Якщо вибрали лінійний слив, робимо ухил до зливу з одного боку, а у точкового зливу — ухил обвідної, тобто з чотирьох сторін до центру душа, де знаходиться наш слив.

При лінійному водостоку ухил поверхні повинен бути не менше 2,5%, а при вибірковому — 1,5%.

Що важливо, в разі такого рішення для душа ізоляція повинна бути нанесена на всю підлогу ванної кімнати. Ви можете використовувати рідку плівку, яку можна легко намазати валиком по підлозі і стінах кабіни.

У кутах і у водостоків добре використовувати додаткову герметизирующую стрічку. Між плиткою на землі і на стінах слід використовувати спеціальні водонепроникні шви, які забезпечать достатню герметичність.

Які стіни? Ми можемо використовувати скляні стіни або повісити фіранку для душу.