Види натяжних стель

Види натяжних стель

Категорія: Гіпсокартон, Плити, Касети

Підвісні стелі мають безліч застосувань, хоча в основному вони використовуються для зменшення обсягу великих приміщень. На ринку представлено кілька рішень для натяжних стель. Перш ніж правильно вибрати кімнату для нашої кімнати, варто з ними познайомитися.

переваги

Підвісні стелі найчастіше встановлюють в приміщеннях з дуже високими стелями. Вони зменшують нагріту поверхню, що позитивно позначається на нашому гаманці. Крім того, вони охоплюють всі установки, розташовані трохи нижче стелі, і дозволяють безперешкодно розподіляти освітлення, кондиціонер або нагрівальні елементи по всій його поверхні. Їх зовнішній вигляд, який часто є цікавою альтернативою стандартному стелі, є вагомою перевагою.

Класифікація за матеріалом

Типи стель можна розрізнити за матеріалом, з якого виготовлена ​​стельова плитка. Так, стелі бувають гіпсокартонні, тверді мінеральні, м’які мінеральні, металеві та дерев’яні. Крім того, кожен з цих матеріалів може бути представлений в самих різних колірних варіантах і численних варіантах фактури. Наприклад: у разі дерев’яних дощок ми можемо вибрати гладкі, перфоровані, ламіновані або шпоновані поверхні різних порід дерев.

За типом стелажа

Підвісні стелі в даний час виготовляються з найрізноманітніших систем і технологій. Однак зазвичай спочатку необхідно створити легкий, але стійкий каркас. Таким чином, ми можемо розрізняти типи стель по типу каркаса, який може бути виконаний з алюмінію, пластику або дерева. Наприклад, на металевих лісах стелі можна додатково розмістити теплоізоляцію (наприклад, мінеральну вату) або звукоізоляцію.

Стелі з гіпсокартону.

Стеля з гіпсокартону дуже міцний і має приємний зовнішній вигляд, що нагадує традиційний стелю. В якості фундаменту під таку стелю використовуються металеві профілі, закріплені на спеціальних стельових кріпленнях. При виготовленні таких стель зазвичай використовують гіпсокартон або гіпсоволокнисті плити. Вони відрізняються в основному масою і стійкістю до вологи. Гіпсоволокнисті плити важче плит ГК і краще переносять підвищену вологість. Завдяки відмінним акустичним властивостям вони також підходять в якості звукоізоляції, що особливо важливо для стель, над якими знаходиться сусідський підлогу.

Підвісна кесонна стеля

Стеля з ящиків має безліч переваг, одне з найбільших — простота установки. Після того, як конструкція, що складається з алюмінієвих профілів, буде підвішена і вирівняна, залишається тільки поставити на свої місця відповідні панелі. Також у продажу є лампи та інші елементи панелі, які можна встановити безпосередньо на місце касети. Найчастіше використовуються панелі 60х60 см, тому вага одного елемента невеликий — це робить установку надзвичайно простий.

Профілі для підвісних стель бувають трьох різновидів: A, E і X. Вони розрізняються способом приховування стиків окремих панелей — від повністю відкритих у профілю A-типу до повністю закритих монолітних стель в технології X. розбирання кожної касети. та збирання інших елементів, таких як нагрівачі або елементи кондиціонування повітря. Це збільшує адаптивність без демонтажу всієї стелі.

Підвісна панельний стелю

У разі панельних стель на конструкцію з металевих профілів кладуть спеціальні стельові панелі, які можуть бути виготовлені з твердого ПВХ, деревних матеріалів і металу. У продажу є панелі різної ширини і різноманітної кольорової гами. Найбільшою перевагою панельних стель є простота монтажу і великі можливості облаштування простору за рахунок використання цікавих елементів.

Підвісні натяжні стелі

Це нововведення на ринку, яке в основному використовується в великих приміщеннях. Завдяки використанню листів гнучкої плівки і спеціальних підрамників дуже легко покрити стелі великої площі. Фольги різної фактури роблять інтер’єр дуже великим. Вони являють собою цікаву альтернативу традиційним натяжних стель. На жаль, такі стелі недостатньо міцні, щоб витримати вагу освітлення і інших аксесуарів.

декоративні можливості

Підвісні стелі можуть покривати всі приміщення, створюючи однорідну поверхню нагорі, або можуть гармоніювати з декоративними елементами, розміщеними циклічно (модульно) або цілком. Ми також можемо створювати одинарні, подвійні або багатоплощинні стелі з використанням численних і різноманітних просторових форм. Також на стелях можна формувати скоси, склепіння або арки. Завдяки таким стелям ми отримуємо можливість оптично збільшувати, піднімати або опускати наші кімнати.

Цей тип стелі можна повісити, наприклад, по периметру кімнати або над певним обладнанням, наприклад, обіднім столом, барною стійкою, верандою або нішею.