Прості способи прикрасити стіни

Прості способи прикрасити стіни

Категорія: Шаблони

Замислюючись про цікавому дизайні стіни, не варто обмежуватися лише наданням їй певного відтінку. Пам’ятайте, що навіть з найбільш динамічним кольором він може здатися порожнім. Якщо ви хочете заповнити цю прогалину, варто використовувати (не) одне з наступних пропозицій.

картини

Картини — найпоширеніше прикраса стін. Вони прикрашали стіни в будинках наших бабусь і прабабусь. Однак сучасні образи відрізняються від тих, що пам’ятають наші предки. Більше квітів, більше абстракцій і більше індивідуальності. Широкий асортимент товарів в цій сфері доповнить як сучасний інтер’єр, так і стиль гламур або кантрі. На картинах можуть бути представлені не тільки наші сім’ї, відомі діячі або натюрморти. Часто буває досить цікавою концепції, яка в поєднанні з іншим інтер’єром створить велике прикраса. Що важливо, в залежності від розміру картин ми можемо заповнити ними всю стіну або невелике заглиблення в залі.

рамка для фотографій

Ще одним поширеним прикрасою стін є наші фотоколажі. Ці спогади, що містяться в кадрах, можуть супроводжувати нас кожен день — не тільки в нашій пам’яті, але і навколо нас. В результаті вони будуть нагадувати нам про найбільші моменти нашого життя кожен раз, коли ми дивимося на них. Тут варто зазначити, що фотографії, розміщені на стінах, роблять кімнати ближче до нас, змушують нас відчувати себе в них ще краще, красивіше, затишніше.

рослини

Рослини також є чудовою прикрасою стін. Їх насичені кольори і форма напевно викличуть наш інтерес. Соковита зелень з додаванням різнокольорових пелюсток обов’язково пожвавить інтер’єр і зробить його більш затишним і природним. Так що давайте пам’ятати, що квіти не обов’язково повинні стояти тільки на підвіконнях.

фотошпалери

Ще один простий спосіб прикрасити стіни — це фотошпалери. Його перевага в тому, що він може виступати як у вигляді невеликого візерунка, так і утворювати єдине ціле за розмірами, рівним висоті і ширині всієї стіни. Тут варто зазначити, що через величезний інтерес до цього декоративного виробу воно проявляється практично у всіх можливих малюнках.

Більш того, фотошпалери також доступні в 3D, що надає стіні (а також інтер’єру) незвичайний формат. Це один з найцікавіших способів швидко і ефективно змінити кімнату.

наклейки

Замість фотошпалер ми також можемо вибрати окремі наклейки, які, декоруючи тільки частина стіни, надають витончений декор всьому інтер’єру. Спеціальні наклейки також можна використовувати на кухні або у ванній. Завдяки стійкості до жиру і вологи вони відмінно доповнять ці місця.