Нові тенденції в будівництві

Нові тенденції в будівництві

Категорія: Висотні дошки

З кожним роком на ринку з’являються нові технології будівництва будинків — компанії спокушають новими можливостями і цінами. Отже, давайте представимо вам кілька ідей, які вже з’явилися на польському ринку або з’являться в найближчому майбутньому. Вони являють собою цікаву альтернативу існуючим технологіям.

Найпоширеніша з сучасних технологій — це збірні будинки. При плануванні та встановлення таких будинків найголовніше — швидкість зведення при збереженні якості. За деякими конструкціям ви можете насолоджуватися новобудовою вже через 8 тижнів з моменту початку монтажних робіт. Вся конструкція будинку збирається під заводський дахом, а готові сегменти стропильних ферм доставляються на будівельний майданчик цілком, що значно скорочує час її виконання. Такі конструкції зазвичай виконуються у вигляді дерев’яного каркаса, підтримуваного осб, магнезитом або гіпсокартонними плитами. Зовнішній фасад може бути оброблений дошкою або мінеральної штукатуркою. Ціни на такі будинки не відрізняються від цін на будинки за традиційною технологією, а часто навіть дешевше.
Термін їх служби залежить від використовуваних матеріалів і зазвичай оцінюється приблизно в 50 років.

Ще один новий напрям — виготовлення будинку на основі поліуретанових матеріалів .. Цей матеріал дуже стійкий до вологи і має самозатухаючим властивостями. Це важливо в основному для вогнестійкості. Конструкції являють собою стінові модулі, відлиті з поліуретану спеціальної форми. Будинок побудований з цього матеріалу від стін до даху. Ніяких додаткових елементів тут не потрібно, так як це самонесуча конструкція. На даху такого будинку використана легка металочерепиця, стіни оброблені мінеральною штукатуркою.

Також можливе виготовлення фасаду з дощок. Як і в разі панельного будинку з дерев’яною конструкцією, його можна побудувати в стані закритого каркаса всього за кілька тижнів. У поєднанні з фундаментної плити будівлі можна легко адаптувати до стандартів пасивності. Вартість виготовлення такої споруди нижче традиційної до 50%. Термін служби поліуретанових конструкцій також високий і становить хв. 70 років.

Ще одне цікаве рішення — модульний будинок. Така споруда складається з модулів, які зазвичай представляють собою готові приміщення. Їх конструкція може бути заснована на дерев’яному, металевому або поліуретановому литом каркасі. Будинки, виконані за цією технологією, дуже дешеві, тому що одні й ті ж приміщення можна використовувати в різних просторових конфігураціях. Це рішення недоступно на ринку, але є цікаву альтернативу будівлям, зібраних на місці або побудованим за традиційною технологією.