Як вибрати дитячий басейн

Як вибрати дитячий басейн

Категорія: Монтажні аксесуари, Душові піддони

Душ стає все більш популярним рішенням в польських ванних кімнатах. Він не займає багато місця, завдяки чому дозволяє функціонально облаштувати навіть найменше приміщення. Коли ви приймаєте душ, одним з найбільш важливих варіантів є дитячий басейн. Нижче ми порадимо, на що звертати увагу при його виборі.

Форма дитячого басейну

За формою душовий піддон можна знайти серед моделей квадратної, прямокутної або напівкруглої форми (в основі — чверть кола). У маленькій ванній найкраще підійдуть кутові душові піддони — напівкруглі або квадратні. У свою чергу, в великій ванній кімнаті будуть зручніше прямокутні душові піддони, в яких ми отримаємо більше свободи пересування. Пам’ятайте, що зовнішній вигляд душового піддону також повинен відображати характер інших елементів в кімнаті. Завдяки цьому він створить з ними єдине ціле.

Розмір дитячого басейну

Друге питання при виборі душового піддону — це його розмір. Найбільш поширеними варіантами вибору в цій галузі є душові піддони розміром 80 x 80 см, 90 x 90 см, 100 x 100 см. Їх можна застосовувати як до квадратних, так і до напівкруглим душових піддонів. Тут варто зазначити, що в разі самих напівкруглих піддонів важливий їх радіус. Найпоширеніший радіус — 45 см, 50 см і 55 см. Перш ніж ми приїдемо в магазин, варто дізнатися, що ми шукаємо. Поруч з прямокутними душовими піддонами ми зустрінемо, серед іншого, моделі розміром 100 х 80 або 120 х 80.

Вибір розміру душового піддону залежить в основному від простору, яке можна виділити у ванній кімнаті, і від задоволення потреби в комфорті використання.

Глибина дитячого басейну

Ще один аспект в цьому відношенні — вибір між неглибоким (також відомим як низький) і глибоким душовим піддоном. Низькі душові піддони зазвичай виглядають сучасніше і елегантніше. Більш того, їх використання робить ванну кімнату більше. Вони також зручні для використання людьми похилого віку, яким може бути важко подолати більш високі порогові значення.

У свою чергу, вибираючи глибокий дитячий басейн, ми, серед іншого, отримуємо можливість купання маленьку дитину або замочування тканини. Це також рішення, яке не примушує нас повністю відмовлятися від використання ванни.

З сидінням або без нього

Приймаючи рішення про дитячому басейні, ми також вирішуємо, буде він обладнаний сидінням чи ні. З одного боку, його наявність займає місце, що може бути незручно при щоденному використанні душа, з іншого — ми можемо з комфортом сісти на сидіння або покласти косметику.

сифон

Останній елемент при покупці душового піддону — вибір сифона. Залежно від діаметра слива ми можемо вибрати великий сифон — діаметром 90 мм або малий — діаметром 50 мм. Ми ділимо великі сифони на сифони з кришкою для води і сифони, очищені зверху. Маленькі можуть бути у вигляді зливних сифонів, очищаються зверху, або у вигляді гумової пробки.