Як вибрати підлогу, щоб візуально збільшити або зменшити інтер’єр?

Як вибрати підлогу, щоб візуально збільшити або зменшити інтер’єр?

Категорія: Ламінат, Статеві дошки, Вініл

Коли ми хочемо оптично зменшити або збільшити кімнату, ми зазвичай зосереджуємося на виборі меблів, правильному освітленні або колір стін, забуваючи про оптичні можливості, пропонованих підлогою.

Сонячна композиція в світлих тонах, з відкритими широкоформатними вікнами значно збільшать вітальню. З іншого боку, фарбування всіх стін в темніший відтінок (в цьому випадку рекомендується бежевий колір), а повішення на стіну штор і картин зробить кімнату візуально набагато менше.

Однак весь ефект може зіпсувати неправильний тип або колір підлоги. Ми часто про це забуваємо, і саме підлоги, крім стелі, займають найбільшу площу в квартирах. Завдяки їм ви можете оптично як зменшити, так і збільшити площу — і в той же час грамотно розділити простір в квартирі.

Прийоми кольору підлоги

Найпростіший спосіб внести зміни в оптику — використовувати кольори і текстури статі. Світла підлога може, наприклад, збільшити тісний ванну кімнату, а темні відтінки, такі як екзотичні породи дерева (горіх, венге), можуть зробити затишною навіть саму простору вітальню. Ми також можемо оптично збільшити невелику квартиру, якщо підлога у всіх кімнатах буде одного кольору.

Збільшуємо інтер’єр кольором

Світлі підлоги — крім того, що вони оптично збільшують кімнату, — справляють враження природності і є хорошим фоном для дизайну інтер’єру. Вони відмінно підходять для погано освітлених інтер’єрів. Для такої підлоги краще всього вибирати просту і світлі меблі — вона підійде як світла (з яскравим кольоровим акцентом, наприклад, більш темні штори або подушки), так і темна.

У випадку з матеріалами — зупинимося на тканинах з натуральних волокон. До такого оформлення підійдуть світлі стіни — вони скрасять простір, особливо в тісних і затемнених приміщеннях. Щоб надати такому інтер’єру характер, досить одного виразного доповнення або пофарбувати одну зі стін у темніший колір. Проблема маленької ванної також може бути вирішена за допомогою статі — досить обробити підлогу у ванній і прилеглої кімнаті одним і тим же матеріалом (або хоча б матеріалом подібного кольору). Цей ефект працює і навпаки: велика вітальня буде оптично менше, якщо підлога в сусідній кімнаті буде іншого кольору.

Оптичне зменшення — темно, але затишно

Пам’ятайте, що при виборі дерева дуже темного відтінку поєднувати його з білосніжним кольором стін буде ризиковано. В цьому випадку краще вибрати теплий бежевий і екрю або насичений колір на одній або двох стінах. Вітальня буде оптично менше, і нам залишиться тільки вибрати аксесуари і меблі. Найбезпечнішим рішенням для темних підлог є меблі простих форм, але не з однієї породи дерева. Інші оптичні хитрощі

Пропорції інтер’єру також можна змінити за рахунок смуг на підлозі, що чергуються темних і світлих. Таким чином ми можемо подовжити або оптично скоротити кімнату. Ми розширюємо коротку кімнату елементами, розташованими паралельно більш коротким стінам. У вузьких інтер’єрах підійдуть довгі елементи, але розташовувати їх потрібно хрест-навхрест.