Як спланувати міжкімнатні сходи?

Як спланувати міжкімнатні сходи?

Категорія: Перила, Дерев’яні, Фігурні, Модульні

Внутрішні сходи — це важливий елемент інтер’єру нашого будинку, який слід враховувати на початковому етапі будівництва. Відкладання рішення про те, як буде виглядати наша внутрішня сходи, як правило, закінчується не тільки трагедією з точки зору їх подальшого використання, але і їх остаточного зовнішнього вигляду.

Внутрішні сходи може бути виготовлена ​​з різних матеріалів. Як правило, ми робимо ставку на дерев’яні, сталеві і залізобетонні сходи. Які з них ідеально підійдуть у вашому інтер’єрі? Якими будуть їхні розміри, як вони будуть розташовані? Добре подумайте, перш ніж робити серйозні помилки в їх дизайні.

Найбільш часті помилки, що допускаються при будівництві внутрішніх сходів

1. Невірно виміряна висота сходинки.

Дуже часта помилка через те, що ми просто неправильно розраховуємо висоту нашої сходи. В результаті залишається занадто велику відстань між підлогою та останньою сходинкою.

Така надмірно широка остання сходинка не тільки виглядає не дуже добре, але і небезпечна для людей, які користуються сходами.

Чому нерівні оцінки? Часто при будівництві змінюється висота поверхів. Сам підлогу теж може стати товщі. Тому перед виготовленням сходів ще раз перевірте і виміряйте всі параметри.

2. Невелика норовливість при будівництві сходів.

Вважаючи, що вся конструкція сходів не представляє особливої ​​складності, ми вирішуємо внести деякі архітектурні виправлення самостійно. Звичайно, таке свавілля ніколи не закінчується добре. Будь-які зміни, пов’язані зі зміною ваги, габаритів або розташування сходів, необхідно узгоджувати з забудовником. Тільки тоді всі зміни будуть мати сенс.

3. Спуск по похилій площині, т. Е занадто крутими сходами.

Якщо ми хочемо, щоб наша сходи відповідала будівельному закону, ми повинні пам’ятати, що сходинки не повинні бути вище 19 см. При цьому вони також не повинні бути занадто вузькими. Тоді їм буде незручно і небезпечно. Їх подолання може бути дуже обтяжливим для дітей і літніх людей.

4. Складна сходи?

Як правило, ми їх встановлюємо, коли у нас є нежитловий горище. Однак пам’ятайте, що конструкція такого типу більше схожа на сходи, ніж на зручну сходи. Тим часом, не використовуваний горище, про який ми поки не здогадуємося, через кілька років може стати спальнею, гардеробом і т. Д. Що, якщо нам доведеться підніматися по цих сходах кожен день? На жаль, іноді буває занадто пізно будувати традиційні сходи.

5. Випадкова сходи

Так виглядають деякі проекти, в яких спочатку не було драбини. Ми заздалегідь не передбачили місце для сходів, тому тепер вони щільно втиснуті в невеликий простір, і вихід з них веде прямо до стіни. Не кажучи вже про те, що таке простір викликає сильну клаустрофобію.

6. Підвісна стеля

Пам’ятайте, що якщо ми вирішуємо проектувати сходи саме в цьому місці, ми повинні враховувати, що чиста висота між сходинкою і стелею або балкою становить не менше 205 см, навіть у випадку менш відвідуваною сходи (провідною в підвал). або горище).

В іншому випадку ми можемо бути впевнені, що у нас буде пухлина більше одного разу, спустившись по сходах або побажав наверх.

7. Неправильні пропорції.

Помилка в тому, що сходи займають занадто багато місця в даній кімнаті. Це, звичайно, не дає можливості розташувати його вільно.

Тут набагато краще підійде веерообразная гвинтові сходи, яка при добре розрахованих габаритах буде зручною і дозволить заощадити місце.