Безпечна дитина вдома

Безпечна дитина вдома

Категорія: Бар’єри, Дерев’яні, Пристрої безпеки дітей

Для допитливого дитини кожен куточок квартири може бути якоїсь загрозою. Поки дитина не дізнається, що можна, а що не можна, ми повинні забезпечити його максимальну безпеку. Особливо, коли бігає багаторічний малюк.

кухня

Кухня — це кімната, в якій чекають найбільші загрози для дитини. Йдеться в основному про приготування страв (як на конфорці, так і в духовці) і про місце зберігання гострих інструментів, наприклад, ножів і ножиць. Навколо нас метушиться малюк, тому варто вкласти гроші в шафки на шафках, які не дозволять дитині їх відкрити. При приготуванні страв вибирайте інші конфорки, до яких дитині не дотягнутися. У разі духовки добре б мати не нагрівається стакан і завжди холодну ручку. Хорошим рішенням також стане установка хвіртки, що захищає вхід дитини на кухню.

Вітальня / Вітальня / Спальня

У вітальні і інших кімнатах в першу чергу слід розмістити спеціальні накладки на краях столів і на нижніх кутах інших меблів. До того ж на столі скатертину краще не тримати — звисає шматок тканини може здатися маленькій дитині дуже цікавим. Також важливо закрити контакти заглушками і заховати кабелі, які дитина може вкусити або спіткнутися. У випадку з вікнами варто вибирати ті, які можна замикати. Ми також підвищимо безпеку дитини, якщо утримаємося від розміщення в кімнаті отруйних квітів і видів рослин з висячими листям — малюк може висмикнути лист і, як наслідок, скинути горщик.

Ванна кімната

У разі ванної кімнати ніколи не залишайте маленької дитини одного в ванні або дитячому басейні — навіть при дуже мілкій воді. Крім того, варто накрити їх нескользящим чохлом. Також важливо встановити дверний замок, який можна відкрити зовні. При зберіганні хімікатів найкраще зберігати їх на більш високій полиці з додатковим замком. Більш того, нехай в кожній шафі буде додатковий блокіратор відкривання. У свою чергу, при роботі з пральною машиною переконайтеся, що в ній є блокування для безпеки дітей. Не забудьте також використовувати батарейку з термостатом — так малюк уникне опіків. У ванній кімнаті, крім забезпечення безпеки дитини, необхідно забезпечити йому відповідні умови для користування кімнатою. Для цього варто, наприклад, табурет, завдяки якому малюк може дотягнутися до умивальника. Однак не будемо забувати, що він повинен бути дуже стабільним.

сходи

На сходах, навіть з кількома ступенями, встановимо хвіртки безпеки. Завдяки цьому дитина не буде на них лазити і не впаде з них. Додатково на них слід розмістити нескользящие накладки. У разі перил виберіть модель, яку малюк зможе без проблем зачепитися. Це безперечно полегшить йому вхід. Ми не інвестуємо в занадто круті або звивисті сходи.

Безпечний дім — це щасливий будинок. Варто забезпечити дитині максимальну безпеку. Фактично, це вкладення, яке буде мати значення протягом усього його життя.