Водозберігаючі змішувачі для ванної та кухні

Водозберігаючі змішувачі для ванної та кухні

Категорія: Душ, Умивальники, Змішувачі для кухні

Сучасні технології в області змішувачів для кухні та ванної дозволяють скоротити споживання води до 50%. Цікаво, що все більше і більше людей вибирають таке рішення в своєму домашньому інтер’єрі. Давайте пам’ятати, що усвідомлене і економічне використання енергії та ресурсів — це не тільки виклик, а й привід випробувати величезне задоволення.

Виробники сантехніки добре знають, наскільки важливим аспектом домашнього бюджету є економія. Тому їхня продукція оснащена механізмами, які роблять її більш економічною і екологічною. Що важливо, нові батареї дозволяють з одного боку економити витрати води, а з іншого — не змушують відмовлятися від комфорту і повсякденному гігієни.

Як дізнатися, зелений чи акумулятор?

Все завдяки відповідній маркуванню. Якщо ми бачимо букву Z на нашому змішувачі, а точніше на його упаковці, це більш-менш означає, що він відрізняється високим рівнем економії води. Такий кран споживає не більше 0,15 літра в секунду, або 9 літрів в хвилину. Зверніть увагу, давайте не будемо вводити себе в оману різною інформацією на упаковці. Тільки Безконтактні змішувачі та моделі змішувачів зі спеціальними кнопками екологічних та еко замками можуть бути марковані з буквою Z.

Які батареї вибрати?

Якщо ми хочемо заощадити, ніколи не варто купувати акумулятор з двома відгалуженнями, вони просто неекономічні. Чому? Все завдяки повинен встановити відповідну температури води при переміщенні регуляторів. Вода в цьому випадку, навіть при дуже швидкому русі крана, завжди буде витрачена даремно. Інша працювати зі змішувачами з одним краном. Механізм внутрішнього змішувача швидко і без зайвих витрат змішує гарячу і холодну воду.

Екологічні змішувачі також повинні мати аератор, тобто спеціальну дрібнопористий сітку на кінці виливу, яка аерується струмінь проточної води. Аератори також допомагають збільшити тиск вихідного потоку.

Трохи більше технічний

Акумулятор в економ-версії повинен мати двоступеневу головку, завдяки якій відкриття важеля акумулятора відбувається в два етапи. Спочатку ми генеруємо середню струмінь води, потім сильну. Нам не потрібно занадто довго маневрувати важелем акумулятора, щоб встановити задану потужність потоку.

Стане в нагоді і електронний датчик. Він використовується для управління потоком води з-під крана тільки тоді, коли ми підносимо руки до крана. Установка безконтактних змішувачів дозволяє знизити витрату води до половини. Розумні батареї, керовані фотоелементом, — найкраще обладнання для ванних кімнат, яким щодня користуються діти.

Нарешті, змішувачі також можуть мати зупинку подачі гарячої води. Потім голівка змішувача оснащується спеціальним регулятором, який захистить нас від опіків і в той же час знизить споживання гарячої води.

Дотримуючись наведених вище порад, ми виберемо батареї, які не тільки принесуть користь нашій кишені, а й будуть екологічно чистими. Купуючи змішувач для кухні або ванній, завжди уважно читайте всі параметри, зазначені на упаковці. Тут ми знайдемо велику частину цінної інформації.