Змішувачі для кухні — что про них нужно знати?

Змішувачі для кухні — что про них нужно знати?

Категорія: віліву, Змішувачі для кухні

Змішувачі для кухні — відмінний приклад пристрою, Який одночасно функціонально и декоративно. Сучасний дизайн допускає практично Необмежений вибір малюнків. Правильно підібрані змішувачі НЕ только естетічні та довговічні, но и допомагають економіті воду.

При віборі змішувачів для кухні слід враховуваті НЕ только естетічні міркування. Як свідчіть старе прислів’я, не всі ті золото, что блищьила. Набагато важлівіше правильно вібрато акумулятори з точки зору їх функціональності. Змішувачі — один з найбільш часто вікорістовуваніх елементів кухонного обладнання, тому Варто вібіраті ті, Які дозволяти заощадіті немного води и спростять прибирання.

типи батарей

За способом Збірки ми віділяємо две основні групи змішувачів: настінні и перпендікулярні. Перші, Які Використовують все рідше и рідше, монтуються безпосередно на труби, что йдут в стіні. Це решение настолько клопітка, что можлива заміна акумулятора пов’язана з великим натягом оздоблювального шару стіні.

Крани-стояки, такоже відомі як стоячі, монтуються в отвір у стільниці або раковіні. Система, что з’єднує змішувачі з трубами, прихована під раковиною. При віборі между цімі двома типами батарей слід враховуваті Можливі следующие заміні и ремонт — в разі настінніх батарей це пов’язано з великими інвестіційнімі витратами. Пропозиція конічніх батарей набагато багатше, и їх установка набагато простіше.

Вибір оптимального решение

Є много других розділів змішувачів для кухні. Смороду розрізняються матеріалом, з которого смороду віготовлені (композит и хром), и режимом роботи: одно- и многоотверстіе. Змішувачі з одним отвором Працюють за принципом єдиного механізму, Який Контролює подачу гарячої и холодної води и вілів. Змішувачі з декількома отворами ма ють, например, два крана и носик. На кухнях смороду Використовують рідше через складність регулювання потоку и температури води. Такоже є безконтактні и термостатічні змішувачі.

носик

Вілівші — це Основна частина крана, трубка, по Якій тече вода. При віборі відповідного змішувача для кухні велике значення має тип віліву. Ми повінні Забезпечити Собі спріятліві умови для миття посуду, каструль и мисок БІЛЬШОГО розміру. Перед тім, як вібрато Змішувач, слід подуматі про тип мийки — которого вона буде розміру и скільки в ній буде камер. Форма віліву, его розмір и діапазон повінні буті ретельно підібрані до обраної нами мійці. Рекомендується, щоб струмінь води, что Вихід з віліву, потрапляла в центр раковини. Форма віліву впліває на дальність Дії. Відстань между кінцем віліву и дном Раковини важліво для зручності миття, но воно кож дозволяє легше наповнювати водою великий посуд або каструлі. У разі двухкамерной мийки Варто вібрато Змішувач з поворотним вілівом, что дозволяє використовуват обідві камери. Такоже є змішувачі з висувна вілівом, Який працює як душ. Смороду дуже Практичні и дозволяють легко мити даже Самі Великі каструлі.

Ви можете вібрато колір

Виробники предлагают широкий асортимент акумуляторів. Вибір відповідної моделі и типу Залежить від потреб користувача и умів, в якіх избран акумулятор буде працювати. Ві такоже повінні НЕ забути поєднуваті Змішувач з іншімі декоративними елементами на кухні, такими як ручки шафи або елементи ОБРОБКИ.