Антресоль — як зробити кімнату більше?

Антресоль — як зробити кімнату більше?

Категорія: Дерев’яні

Якщо ми скаржимося на брак місця в квартирі, а в квартирі високі стелі, варто подумати про антресолі. Завдяки цьому ми отримаємо додатковий простір для безкоштовної розробки.

Що таке антресоль

Мезонін, також відомий як антресоль, представляє собою простір у верхній частині кімнати, площа якого менше, ніж пів того інтер’єру, від якого він був відділений. Він не перекривається суцільними стінами і не представляє собою окремий поверх. Зазвичай його випускають в приміщеннях, де стеля вище 3,5 метра.

Для чого найкраще будувати?

Конструкція складається з колон, балок і перекриття. В залежності від уподобань і стилю інтер’єру він може бути дерев’яним або металевим. Дерев’яні конструкції масивні, займають більше місця і поєднуються з меблями старовинного стилю. Металоконструкції займають менше місця і добре поєднуються з сучасними інтер’єрами і такими елементами, як скло. З метою безпеки антресоль повинна мати перила, висота яких не повинна бути менше 110 сантиметрів. Крім згаданих вище матеріалів, для його виготовлення можуть бути використані скляні елементи. Однак слід пам’ятати, що це повинно бути багатошарове або загартоване скло. На вершину може вести прямий або гвинтові сходи, розташована навколо стовпа. Варто пам’ятати, що для комфортного ходіння по ним висота сходинки повинна бути не більше 17 см, і глибиною близько 28 см. Якщо простір обмежений, сходи — гарне рішення.

Чому варто робити антресоль?

Антресоль — відмінний спосіб облаштувати місце при відносно невеликій площі кімнати. Його можна використовувати як спальню, гардеробну або кабінет, а також як перехід в інші приміщення. Також це цікавий спосіб заповнити простір під дахом, особливо коли в квартирі немає мансарди. Навіть якщо кімната не дуже висока, антресоль дозволяє створити недоступну для сторонніх частина будинку, яку можна використовувати як комору або невелику бібліотеку. Найчастіше розташовується в віталень і над кухонними куточками. Більш того, додатковий простір збільшує вартість квартири.

Де найкраще встановити антресоль?

Антресоль можна змонтувати на основі будь-якої зі стін кімнати, але пам’ятайте, що вони повинні бути досить міцними. В іншому випадку краще подумати про кріплення кронштейнів або підвісити його до стелі. Щоб люди могли вільно пересуватися, висота антресольного простору по відношенню до підлоги повинна бути не менше 2,2 м — те ж саме відноситься і до верхнього рівня. Конструкція не повинна закривати вікна і двері, так як це може заважати їх відкриттю або обмежувати доступ світла. Якщо місця достатньо, ніщо не заважає розмістити конструкцію посередині у вигляді «острова». На основі опор це буде цікавий елемент інтер’єру.